miten laitetaan tänne viesteihin linkki?
linkin teko
11
1000
Vastaukset
- sipulinaama
mikään linkki ei muodostu, ellei siinä ole http:// -alkua.
http://www.hopeinenomena.net- jooooo
Kopiot vain sen osoitteen tuolta osoiteriviltä, siis sen jonka haluat tänne linkittää ja sitten vain täällä liitä ja välilyönti!
- S.teurastaja
Kutaset linkin siniseks hiiren vasemmalla näppäimellä,sitten laitat osoittemen siniselle,klikkaat oikeata ja valitset
Copy/Kopioi.
Viet osoittimen Viestikenttään ja oikealla
Paste/Liitä. - poiuy423
Google
- htrtnhtr
google
- ?
Mitäs te kakarat tongittte ikivanhaa arkistoa?
Onko se lystiäkin?
- Linkin tekijä?
linkin teko?
- kllklki
onnistuuko4 kirjoitti:
Klikkaa itse sitä omaa linkkiäsi, niin huomaat toimiiko vai.
Minä en klikkaike.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1128029Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4027214Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804504Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294239Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2032659Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332405- 1032402
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps202069Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-02060Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11947