WorldFamilyNews. Eronneen selibaatti on ase.

OmarAal

Kun mies jäit yksin, mitä käy ja kävi läpi ihmisen historian ja nainen löysi aina uuden kumppanin lehmän tai tatin, niin elää mies selibaatissa.

Kun nainen luikertelee jaloissa, niin mies kasvaa loputtomasti kuin päivänvalo ja säteilee kuin päivänvalo. Mies kasvaa pois naisen kahleista ja laajenee Vishnuksi. Hänestä tulee ydinsäteilevää, sillä runkkaus on kiellettyä. Valo syttyy palaa ja nainen humaltuneena tulee takaisin. Älä koskee muniloi vaan laajenee. Mikään ei vastusta sitä. Krishna tietoisuus auttaa ja vanha kunnon kristilinen luostarielämä. Onko muka mies ihminen?! Ei mies on Jumala.

When man has been left, what been happened thrue history always, then woman founded new cow or mashroom. So, man, live in selibacy!

When woman is swinging below legs, then man grows infinite like sunshine and shine like sunshine. Man grows away from womans chain ja spreds like Vishnu. He become atom enlighted, because jerking is forbidden. Light swichs on and woman drunked comes back. Don't touch your legs but spred. Anything is resisting that. Krishna councosness helps and old good kristian monk life. Is man a human? No, man is God!!

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

        sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
        Maailman menoa
        247
        6167
      2. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

        On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
        Maailman menoa
        151
        5981
      3. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

        Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
        Maailman menoa
        250
        5066
      4. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

        (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
        Maailman menoa
        46
        4560
      5. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

        Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
        Maailman menoa
        44
        4380
      6. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

        voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
        Maailman menoa
        64
        4229
      7. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

        mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
        Maailman menoa
        68
        4147
      8. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

        ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
        Maailman menoa
        37
        3694
      9. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

        Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
        Maailman menoa
        63
        2608
      10. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

        Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
        Ikävä
        58
        2049
      Aihe