m: pikkareita

maijulainen

25'v ratsastusta harrastava neito myy puuvillaisia valkoisia ja mustia pikkuhousuja sekä satiinisia valkoisia ja pinkkejä pikkuhousuja. 20€/ kpl kirjeenä tai 25€/ kpl smartpost automaattiin. Useamman ostajalle alennusta. Myös pissaisia voin myydä. Tällä hetkellä myyn vaan pikkuhousuja.
Laita viestiä [email protected]

8

218

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hugghyt

      Ostakaa nyt ihmeessä toisen kuselta haisevia alushousuja kun tyttöraukka ei muilla avuilla rahaa saa kerättyä kuin ruumiin eritehajujaan myymällä..

    • erkkipekka6

      Samaa mieltä.

    • kiimainenm

      Ihanaa Maijulainen !!!!!Ihanat tuoksusi kiihoittaa !!!

    • Jortsu38

      Minun käyttämiä pikkuhousuja te oikeasti ostatte. :D Haistakaa paska, kirjaimellisesti!

    • maijulainen90

      ei oo jortsun nämä pikkarit

    • pikkarimiehetliikkeellä

      Virolaisliiga on ennenkin paljastunut näiden myyjäksi. Kuoret tulee Itä-Virosta josta ne lähetetään. Myydään järjettömällä ylihinnalla bangladesilaisia muutaman kymmenen centin housuja. Typerys pitää olla kun noista maksaa.

    • Kokemusta_on
      • rupesnaurattaa

        Lisävaihtoehdot / lisäherkut (Laita luottokorttisi tiedot). xDD

        Heh, minä en ainakaan halua joutua scämmätyksi, maksamalla maltaita ns. "karvaperse ukoilta" ylihintaisia kalsareita.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      218
      11505
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      136
      10908
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      234
      6242
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      201
      5085
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      140
      3536
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      173
      3499
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      40
      2363
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      310
      1902
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      10
      1748
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1644
    Aihe