25'v ratsastusta harrastava neito myy puuvillaisia valkoisia ja mustia pikkuhousuja sekä satiinisia valkoisia ja pinkkejä pikkuhousuja. 20€/ kpl kirjeenä tai 25€/ kpl smartpost automaattiin. Useamman ostajalle alennusta. Myös pissaisia voin myydä. Tällä hetkellä myyn vaan pikkuhousuja.
Laita viestiä [email protected]
m: pikkareita
8
132
Vastaukset
- Hugghyt
Ostakaa nyt ihmeessä toisen kuselta haisevia alushousuja kun tyttöraukka ei muilla avuilla rahaa saa kerättyä kuin ruumiin eritehajujaan myymällä..
- erkkipekka6
Samaa mieltä.
- kiimainenm
Ihanaa Maijulainen !!!!!Ihanat tuoksusi kiihoittaa !!!
- Jortsu38
Minun käyttämiä pikkuhousuja te oikeasti ostatte. :D Haistakaa paska, kirjaimellisesti!
- maijulainen90
ei oo jortsun nämä pikkarit
- pikkarimiehetliikkeellä
Virolaisliiga on ennenkin paljastunut näiden myyjäksi. Kuoret tulee Itä-Virosta josta ne lähetetään. Myydään järjettömällä ylihinnalla bangladesilaisia muutaman kymmenen centin housuja. Typerys pitää olla kun noista maksaa.
- Kokemusta_on
Täältä löytyy luotettavilta myyjiltä vaikka mitä herkullista.. ;)
http://wetpantygirl.com- rupesnaurattaa
Lisävaihtoehdot / lisäherkut (Laita luottokorttisi tiedot). xDD
Heh, minä en ainakaan halua joutua scämmätyksi, maksamalla maltaita ns. "karvaperse ukoilta" ylihintaisia kalsareita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1862768Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2311496Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus841360- 851274
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e401226Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1471142Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121098Kostan sulle vielä sen älyttömän julkisen nöyryytyksen
Onneksi on lentokentällä kavereita... Kosto tulee olemaan muuten korkojen kanssa.36962Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze116930Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät78840