Nyt olisi edullisesti kassillinen(noin 50-60kpl) DVD-leffoja myynnissä 1€ kappalehintaan. Aikalailla laidasta laitaan genret.
Leffat Turussa, jos ostat koko satsin kerralla ja asut kohtuullisen matkan päässä "tässä nurkilla", eli Kaarina-Lieto-Raisio-Turku-alueella, niin voin kyllä vaikka tuodakin nämä leffat perille itse. En nyt tietenkään lähde perämetsiä koluamaan, mutta kaupunkialueella pätee tuo toimituslupaus.
Pistähän ketjuun eka viestiä, jos kiinnostuit.
Hyväkuntoisia DVD-elokuvia
Moovie
2
93
Vastaukset
- komedianimaatioeläinfani
Mitä komedia leffoja, mitä animaatio, mitä eläin aiheisia? Jos noita genrejä löytyisi, olisin kiitollinen :)
- Moovie
Moro.
Sain myytyä kaikki eilen jo, valitettavasti:(
Komedioita oli muutama kappale, kuten Space Travesty(Leslie Nielsenin leffa) ja Cemetery Junction. Tuo Cemetery Junction on tosi hyvä, brittikomedia ja hivenen draamaa mukana. Eli jos näet kaupattavan jossain, niin osta ihmeessä.
Mutta näin muuten..:/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 40785
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202721