Ite tykkään kuorruttaa tissejä, etenkin jos ne on suuremmasta päästä.
Minne roiskit lastit mieluiten?
26
186
Vastaukset
- xgghhj
Ensinnäkin miehen nesteet haisee ihan helvetin pahalle ne lasketaan sinne minne kuuluukin
- sinneminnenainentahtoo
Suuhun.
- Kaivinkoneooo
Minusta on kivaa laskea spermat pyllylle,siis pyllyvakoon.
- FakkisSuni
Sukkiksille, jotka ovat naisen päällä.
- gyrbägalle
Mä päästän aina pilluun sisälle.
- vartalollevaan
Kerran olen päästänyt suuhun, nielaisu ja siellä pysyi...mutta yleensä vatsalle joskus pakaroille ja rinnoillekin, onhan se kiihottavaa ja kun kumppanille sopii niin mikäs siinä.
- dxxchhjk
Porsaat taas vauhdissa yök
- Maximus_Nussimus
En ole koskaan nähnyt suuresta tai suuremmasta päästä olevia tissejä.
- sjsd87
Pilluun tietenkin.
- mällilälly
Kyllä ne mällit pilluun kuuluu, kaikkialle muualle ruiskiminen on pornokrafian keksimää esitystä.
- grgregre
Verhoihin, etenkin Vallilan tai Marimekon sellaisiin. Joku näyttävä tapetti tai pehmeä matto käy myös.
- bigbiboy
Miehille suihin ja naisille mättäälle.
- isojenfani02al
Ite kans tykkään spermata isoja tissejä ja oon tehny sitä kimpassakin. parhaat oli täyteläiset f koon.
- Ruiskaus
Naapurin isännän työrukkasiin ja työkenkiin tykkään ruiskutella siellä käydessä.
- sdfsfsfsf
Alakerran vanhemman naisen perseeseen
- ddfggg
Löylykauhaan joka tungetaan perseeseen
- jokainen_tippakin
Aina suuhun lopuksi, onneksi vaimoni tekee sen mielellään.
- vaihtelluaa
Vaihtelu virkistää. Välillä pilluun, välillä suuhun, välillä rinnoille, välillä säärille, joskus myös korkkareille jne. Kiihottavaa vaihtelua meistä molemmista. Etenkin autolla ajaessa vaimo tykkää runkkailla minua ja joskus tulee lauettua silloin vaimon käsille.
- näinmeillä
Täällä myös vaihtelu virkistää.. takaapäin ku hässii ni mukava ruiskutella selälle ja pakaroille. Joskus mukava ruiskauttaa kakkoseen niin että mulkku ei oo sisällä.. vähän niinku liukkariks.. siitä on sit hyvä jatkaa pienen virittelyn/venyttelyn jälkeen sinne tiukempaan reikään. Vaatii kyllä hyvän kiiman kun se ei puolhölmöllä oikee sinne uppoa.. Tänä aamuna kun vaimo oli toivonut herätystä niin ajattelin toteuttaa hänen toivomuksensa niin että runkkasin hänen naamansa edessä ja juuri ennen laukeamista vaimo heräsi ja työnsin mulkkuni hänen huulienväliin ja laskin nesteet nieluun. Ei kyllä kuulemma ollu ehkä se paras herätys kun ei kerenny valmistautua.. mutta onneksi liitto jatkuu ja saa vielä jatkossakin kuorrutella hänen upeaa vartaloa..
- Vanaha-ukkomies
Mieluiten syvälle naisen piukkaan pyllyyn, mutta Serlaan on tyytyminen.
- uho
Sukkahousujen päälle ja osa lentää reijästä sukkahousujen sisälle.
- artthuriWE
lavuaariin, wc-paperiin, talouspaperiin, wc-pyttyyn ja pussilakanalle sekä joskus nenäliinalle tai servettiin
- Creampieforever
Siihen pillun ulkopuolelle, häpyhuulille ja klitorikselle, siitä on hyvä nuolla naiselle orgasmi, nami nami.
Pikkareille, korkkareille, tytön naamalle ...
- Roadman2000
Olis kiva panna ensin takaapäin kunnolla ja laueta sitten pyllynposkille, hieroa mälli kiiltäväksi ja sitten kunnon läimäytykset, valmis!
- Laukaissut
Naisen kasvoille, rinnoille ja suuhun. Miehen suuhun olen lauennut mutaman kerran, omaan suuhuni monta kertaa, wc-paperille, fleshlightiin, naisen pikkuhousujen haarakohtaan kun tietää että nainen vetää housut jalkaansa tietämättä tapahtuneesta, rintaliivien kuppiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olit niin lähellä
Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa1195334- 523316
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺372948Kun me näemme taas
Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen332842Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭262246En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä111927- 1181667
Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle241550Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli101538- 1041467