Unijukalle

miettelijäs

Minua kiinnostaisi tietää, että mitä eräs mies haluaa minusta. Hän kertoi ajattelevan minua, mutta kun minä kysyn häneltä jotain niin hän ei vastaa minun kysymyksiin. Voi mennä pitkäkin aika, ennenkuin on minuun yhteydessä. Asuu tällähetkellä ulkomailla tai ainkin niin väittää. Olemme nettituttuja.

2

159

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Unijukka15

      lanttien kuningas: lanttien kuningas viittaa käytännön asioihin, tietyt asiat ovat käytännön sanelemia ja ne on hyvä ottaa huomioon. Kenties kortti tässä tapauksessa tarkoittaa, että asiat jotka tämä mies tuo ilmi ovat liian aineellisia ja niissä ei oteta huomioon asioitten henkistä eikä käytännöllisiä puolia.
      Täytyy tietää, mitä mahdollisuuksia suhteella voisi olla, nyt tämä asia on ikään kuin jäänyt puolitiehen. Asian hyväksi pitäisi tehdä jotakin, jos asian halutaan kehittyvän. Täytyisi kenties miettiä miten ottaisit selvää tämä miehen puheista ja siitä onko kaikki hänen kertomansa totta.

    • hahmotusta

      Sori mutta aika haku ammuntaa äijältä,ei se susta ole oikeesti kiinnostunut,netissä satoja naisia joista varmaan on kiinnostunut vähintään yhtä paljon kuin susta,ja jojottaa kaikkia sata nolla.Oikeasti kiinnostunut mies on ihan erilainen,todellakin,etkö osaa tunnistaa asioita?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      207
      4586
    2. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      186
      2571
    3. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      67
      1512
    4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      96
      1210
    5. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      125
      1119
    6. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      104
      1116
    7. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      71
      1071
    8. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      9
      1042
    9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      131
      1017
    10. Bim bom ovikello soi!!

      Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
      Ikävä
      109
      989
    Aihe