Tervetuloa liberaaliin Eurooppaan:
https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
Tällainenko on tulevaisuus?
6
67
Vastaukset
- Eihantasoomitaajarkee
https://m.youtube.com/watch?v=GiQiOaSJV20
Suinä suomisubeilla viä- www.joyofsatan.org
Youtube on poistanut ekan linkin, ja sun linkistäsi ottanut ääniraidan pois. Niille joita video kiinnostaa, niin tässä se on äänen kanssa:
http://www.breitbart.com/london/2015/11/11/watch-anti-migrant-video-going-viral-across-europe/
On aika painavaa asiaa kun pitää sensuroimaan ruveta.
- MistäMePuhutaan
http://hikipedia.info/wiki/Kalastajat
Ja tässä kans - sgfdhf
Naurettava video! Pitää tosin myöntä, että en itsekkään pidä tämän hetkisestä tilanteesta.
- www.joyofsatan.org
Nämä linkistä löytyvät uutiset ovat nyt ajankohtaisempia kuin koskaan ennen:
http://josministries.prophpbb.com/topic11889.html#p0
Tuosta listasta puuttuu vielä monia uutisia, mutta se on melko opettavainen erityisesti jos siihen lisätään:
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html
"Rabbi Baruch Efrati believes Jews should 'rejoice at the fact that Europe is paying for what it did to us for hundreds of years by losing its identity.' He praises Islam for promoting modesty, respect for God"
Historia taitaa toistaa itseään, vai mitä? Tiedättekö muuten millainen porukka avasi ovet kristillisessä Euroopassa muslimeille?
"The Muslim invasion, and subsequent administration of Iberia, freed the major Spanish population of Jews from Visigothic oppression. It was said that immediately after the invasion, the Jewish population of Toledo "opened the gates" of the city, welcoming the North African Muslims (Wexler 218)."
http://www.sephardicstudies.org/islam.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",94033Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1423567Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/922233Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1421883- 1321856
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee371789Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1131439- 1381415
"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551206Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1641155