Lapsoset ketterät Pihlajalinnassa.

Voin lyödä vaikka kivekseni vetoa, että suomeen tulleista pakolapsista osa on ISIS-sotilaita. Kuka saa viimeisen naurun?
9120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Menetit juuri kiveksesi koska on isiksen poppoota mukana ympäri suomen!!

Äänestä

paas kattoon tuo tuo tappaja suomessa juttu niin saat pitää pallis.

Äänestä

Vekkulassa oli ennen talo nimeltä Pallila. Taisi omistaja lyödä vetoa, kun talo piti hävittää.

Äänestä

Tulee kyllä osasta niin kuin Pariisin ja muissakin tapauksissa jos eivät pärjää arjessa ja osa ei edes halua,eli tilanne kärjistyy täälläkin muutaman vuoden päästä mutta tämä ei olekkaan suvaitsevien ensinmäisenä ajatuksena.

Äänestä
  • Kyllä jaksatte olla typeriä. Se on ihan sama, mitä suvaitsevaiset tai kukaan muukaan näistä asioista ajattelee. Kyse on Euroopan ja peräti maailman laajuisesta asiasta. Ei sitä muuteta jonkun jämsäläisen ajattelulla.

    Äänestä

Ei. Kyllä jämsä tuntuu olevan Euroopan napa. Onhan tämä sentään täynnä fiksuja ihmisiä kuten keskusteluiden tasosta voi päätellä.

Äänestä

kenen lapsi raiskataan ensiksi, ei sitä kukaan toivo mutta jonkun lapsi on kuitenkin ensimmäinen, huolehdi 9-12 v lapsistasi varsinkin iltaisin, osta pesis autoosi jolla voit suorittaa ns apuharvennusta tarvittaessa jos palloja on liikaa pelipaikoilla

Äänestä

Sehän on jo aikaa sitten tullut todistetuksi että isis sotilaita on tullut Suomeen vaikka kuinka paljon. Heistä kuviakin netissä runsaasti Sotarikollisia jahdataan paraikaa, jokunen jo saatu kiinnikkin. Mutta suvakit ne vaan jauhaa paskaa että hädänalaisia raukkoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pariisi-palaa kirjoitti:

Voin lyödä vaikka kivekseni vetoa, että suomeen tulleista pakolapsista osa on ISIS-sotilaita. Kuka saa viimeisen naurun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu