Tabletilta kortille

Minulla on Android tabletti ja siihen ladattu ohjelma. Miten saan ajettua sen SD-kortille?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei mitenkään.

Äänestä

Jos laitteesi tukee SD synkronointia niin tällöin voit siirtää tiedostoja kortille. kannattaa lukea laitteen self-book

Äänestä

Halpis tabletit eivät tue tiedostojen synkronointia vaan tarvitaan lisälaite rekooderi jonka avulla pystyy kyllä siirtämään tiedostoja tabletilta SD kortille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Samsunki kirjoitti:

Minulla on Android tabletti ja siihen ladattu ohjelma. Miten saan ajettua sen SD-kortille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu