70- luvun vaatteet

Osaako kukaan sanoa mistä esim. kirpparilta Riihimäeltä löytyisi parhaiten naisten 70 - luvun vaatteita ?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kimara ja Juppala mahdollisia

Äänestä

vahinkotavarakeskuksessa oli taannoin monta kuutiota käyttämätöntä 70 luvun vaatetta vaikka kuinka. kannattaa kysyä sieltä onko vielä

Äänestä
  • Usko tai älä mut kannattaa laittaa prisman ilmoitustaululle ilmoitus ja kohta saat niitä ihan ilman rahaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Möksy kirjoitti:

Osaako kukaan sanoa mistä esim. kirpparilta Riihimäeltä löytyisi parhaiten naisten 70 - luvun vaatteita ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu