Crash twinsanity ongelmia auttakaa

mihin päin pitää mennä siitä ku on surffannu sen lumimäen cortexilla mihin päin pitää mennä ku menin jääluolaa se oli samanlainen ku aikasemmin olin vetäny pitääks sinne laivaa vai mennä vai mihin?
1254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laivaan heti paikalla!!! X)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miska kirjoitti:

mihin päin pitää mennä siitä ku on surffannu sen lumimäen cortexilla mihin päin pitää mennä ku menin jääluolaa se oli samanlainen ku aikasemmin olin vetäny pitääks sinne laivaa vai mennä vai mihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu