Tossa alempana oli maininta Persiön seosta, Päntälän kesoilista ja Kyrvästön unionista. Onko muita rekkamijästen suosimia mpaareja ja krillejä, joissa paska haisee ja palalaikka soi, kun kuskit mylvii ja ahtaa makkarapannua tuplilla höyryillä turpaansa?
Rekka huoltsikoita?
nuori_jullikka
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ainaskin nää, misä mää ja muutkin käy makkarapannulla ja höyryillä sekä jauhamassa turpaa kaffee kupposen äärel ja itkettämäs mpaarim myyjäflikkoja rasvasilla jutuilla ja kaskuilla, elikkäs: Paskion Kesoili, Norra Oilin kirilli, Sompan Essom mpaari, Mylvistön unijonim mmpaari, Tussu mPirjon kirilli, Kullinnupinpunotuksen Seom mpaari.
On tullut istuskeltua paljon pystykahveita juoden tuola Ällaalan mBaarisa. Siitä syvä paari että sinne voi kutsua äl-laalla tuttuja rekkaköllejä. Myös krillimmäellä tulee notkuttua ja norkoiltua taajaan.
Meitin kööri lorvii ja notkuu keikoista turisten ja kiila keikkoja odotellen yleensä Aunen kir-rillillä. Aune tykkä meitin rasvasist jutuista ja välill Aune antaa kusitintaan meille sonneille. Menkää ihmeessä sumpille ja pimpille Aunen kir-rillille.
On tullut istuskeltua paljon pystykahveita juoden tuola Ällaalan mBaarisa. Siitä syvä paari että sinne voi kutsua äl-laalla tuttuja rekkaköllejä. Myös Kulliston krillimmäellä tulee notkuttua ja norkoiltua taajaan.
Tippurilan kooteekoon baarin huoltikan rkilli. Siellä tunnelma katossa ja syvällistä sekä leppoisaa rahtijuttua paljon.