Karin hihna se vain luistaa hoitotoimenpiteistä huolimatta. Viime aikoina Kari on elvistellyt löydettyään Windowsista uuden huipputoiminnon: sillä voi pelata pasianssia!
Karin hihna vain luistaa
14
94
Vastaukset
- rikollinen_kari
Karilla on piraatti win 7 pro.
- Mikahan_se_siinä
No mutta Mika, miten sinä nyt tuolla tavalla? Onko bongipiippu tyhjänä vai miksi olet noin myrtsinä?
Eihän "karilla" ollut pasianssista kysymys, vaan että sillä oli pelattu 8 peliä voitokkaasti putkeen!
"Kari" epäili vahvasti, ettei tubuttimella moinen onnistu? Oletko samaa mieltä....†- vindows_hulluus
Kokeilin pelikorteilla ja kymmenen kertaa meni läpi.
Pino ei kaatunut kertaakaan. - Tee_sama_t-koneella
Ja todisteet - muuten valehtelet!
- pankkitroijalainen
Pitäisikö alentua tasollesi ja huijata itseään pasiansissa saadakseen mielihyvää. Kaikkeen riittää kun käynnistää Linuxin joka on erinomainen, turvallinen ja toimiva käyttöjärjestelmä, eikä vain "alusta pasianssille". Oletuksena on jo enemmän pasiansseja...
- Rajoittunut__tubutin
Eli et pysty!
Hommaa sitten toimiva Windows, niin silloin saatat pystyäkin....† - trojanwin
Rajoittunut__tubutin kirjoitti:
Eli et pysty!
Hommaa sitten toimiva Windows, niin silloin saatat pystyäkin....†Riittää kun googlettaa aiheesta. Pitää olla todella yksinäinen, että pitää huijata pasianssissa. Tubutinta ei tuota varten kannata asentaa... Jaa mutta näkyis tuo 7 ultimate olevan VirtualBoxissa, eipä kehtaa käynnistää, kun tulee paha olo.
- kari_the_sqruitman
Karilla sqruittaa peräsilmästä liukasteet hihnalle, siksi se luistaa.
- rrgggtt
Pasianssin pelaaminen on Karin päivätyö.
Wintubuttimella onnistuu näköjään sujuvasti pasianssi ja jopa pasianssissa itsensä huijaaminen! On se kyllä varsinainen tekniikan mestariteos!
- Mika_kateellinen
kateutesi paistaa lävitse....† Depianillakaan ei onnistu, ei vaikka se olisikin xfce-versio...†
Mika_kateellinen kirjoitti:
kateutesi paistaa lävitse....† Depianillakaan ei onnistu, ei vaikka se olisikin xfce-versio...†
Karin harhat vain pahenevat!
- Kukin_tavallaan
Mitättömästä asiasta löytää tubutin-tumputtaja Kari ilonsa. Hihhulihan hän onkin.
- dfer543f
Tämä palsta ja varsinkin tämä ketju on saavuttanut aivan uuden älyllisen huipputason. Siis mataluudessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804496
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854381Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433729Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163423Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402957Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102674En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä152653IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392003Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581718Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli951253