2005 mallin pyörä ja ajettu vajaat 72 tonnia. Vaihdelaatikko hajosi. Missä suosittelette korjaamaan tai onko laatikon irrottaminen itse vaikea homma?
Vastaukset 6
- rasvakaapeli
ihmeen kauan kesti ,itsellä räjähti 50 kympissä,korjaa itse ei vaikea homma
- Naamioratsastaja
Niin mä olen ajatellut, ainakin itse irroitan sen.
- Naamioratsastaja
vielä siitä sinun pyörästä. Oliko se mikä vuosimalli ja mikä siellä laatikossa hajosi?
- rasvakaapeli
pää akseli laakerointi.ei tule koskaan kestämään mitään hirmu kilometrejä,liika heikko vääntävälle moottorille
- miksiEtOleKoulussa
ja takuu varma yhdyssana vammainen trolli iski mukaan fiksulla kommentilla, onnea.
- Naamioratsastaja
Itse piti itse irrotella laatikko, mutta en onnistunut löytämään paikkaa missä sen tekisin. Hain moponi Tampereen Rm-Heinon pihasta ja Hämeenlinnassa BMW merkkikorjaamo korjaa sen sitten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51873
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan63643- 55630
Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli43562Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik29517Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk4502En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.32498- 71438
- 33425
- 37406