Sepon mielikuvitus on 0

Ei voi ihminen olla noin vakava, ellei ole ottanut hernettä nenään.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä kehotan teitä ottamaan yhteyttä paikalliseen mielenterveystoimistoon ajan varausta varten.
Olette vajonneet siinä "linuksin harrastamisessa" myös homouteen ja se ON vakava sairaus!
Myös teidän jatkuva palstalla roikkuminen, itse itselleen vastaaminen ja sopimattomien peräreikä- ja homoviestienne määrä kertoo vakavista mielenterveysongelmista!
Tarvitsette ammattiapua!

Äänestä
  • Kirjoitus on Sepolle, joka jaksaa vuosia trollata windowsia toimivaksi.

    Äänestä

  • Et voi valita sitä, kelle! Kaikilla on oikeus vastata viestiin omalla tavallaan....†

    Äänestä

  • Linuks_Epätoivoinen kirjoitti:

    Et voi valita sitä, kelle! Kaikilla on oikeus vastata viestiin omalla tavallaan....†

    Vain sinulla on pakko vastata viestiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


loppuuko_tumbutus kirjoitti:

Ei voi ihminen olla noin vakava, ellei ole ottanut hernettä nenään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu