Olen tutustunut tämän sivuston kautta useampaan mukavaan ihmiseen, mutta en näe kaikkia kovin usein eri paikkakunnilla asumisen vuoksi. Olisikin hauskaa saada lisää lähistöllä asuvia kavereita, joita voisi nähdä hieman säännöllisemmin. Olen 27-vuotias mies ja tykkään olla ulkona sekä käydä uusissa paikoissa. Harrastan kuntosalia ja silloin tällöin myös geokätköilyä. Olisin kiinnostunut kokeilemaan uusiakin aktiviteetteja, mutta oma mielikuvitus ei tahdo aina riittää kehittämään mitään järkevää. Kaverien suhteen mulla ei ole samalle aaltopituudelle pääsemisen lisäksi oikeastaan muita vaatimuksia. Sukupuoli, ihonväri, kansallisuus tai muut vastaavat seikat eivät siis ole kovin merkityksellisiä.
Laittakaa vaikka mailia osoitteeseen [email protected] tai kommentoikaa tähän jatkoksi, jos tutustuminen sattuisi tämän tarinoinnin perusteella kiinnostamaan. :)
Laittakaa vaikka mailia osoitteeseen [email protected] tai kommentoikaa tähän jatkoksi, jos tutustuminen sattuisi tämän tarinoinnin perusteella kiinnostamaan. :)
Vastaukset 7
Vanhimmat
^^^
^^^
^^^
^^^
^^^
En asu Turussa mutta käytän runsaasti alkoholia yhtäkaikki.
Turun seudun kaveriryhmä Facebookissa:
https://www.facebook.com/groups/500222513445274/
Kyseessä on suljettu ryhmä mutta siihen on helppo päästä mukaan. Ryhmässä on aktiiviset valvojat joten häiriköistä ei siellä ole haittaa !