Jyväskylän sättipikkujouluruokailu

4.12 perjantaina klo 18.00 - 20.00
Ravintola Genghiskhan
Kauppakatu 39 A (2.kerros)

Buffet ruokailu...hinnaksi muodostunee noin 15-25€/hlö.
Infotaan täällä myöhemmin.

9

262

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mukana ollaan.

    • joulupuuro

      Minkähänlainen porukka siellä ruokailee? Sättiläiset ainakin valehtelevat ja moittivat aivan tuntemattomiakin ihmisiä jopa nimillä ja kertoilevat satujaan, mitkä eivät pidä paikkaansa.Moittivat ulkonäön ja vaatetuksen perusteella ja ovat tietävinään ihmisestä asoita, jota eivät tosiaankaan edes tunne. muuna aikana käyn kyllä ko. ravintolassa.

      • joulukinkku_

        Olet vain katkera koska kukaan ei pyytänyt sinua mukaan ja ymmärrän hyvin miksi. Sinunlaisesi sosiopaatit vaarantavat yhteiskunnan moraalisen rakenteen ja aiheuttavat murhetta ja tuskaa sukupolvesta toiseen. Tuollaiset yleistävät karvapersaukset voivat vapaasti olla tulematta mihinkään.


    • Menossa mukana :)

    • Ehtoota, minne isot edellä, sinne pienet perässä... Ilman muuta osallistun. Vuoden tärkein tapahtuma. Joulukin jää toiseksi... ;)

    • romero1

      Laina tarjous yksilöille vakavia
      Hei herra ja rouva laina tarvitset kotiin, oman yrityksen, ostaa auto, luoda oman yrityksen, tuttuja veloista tai luoda ravintolan tai hotellin, tai selviytyä taloudellisista vaikeuksista vihdoin umpikujasta provosoi pankit, mukaan hylkääminen hakemuksesi tiedostojen hyvityksiä? Voimme lainata sinulle summan tarvitset alkaen € 1000 (tuhat euroa) on summa, jonka haluat 3% korolla ja olosuhteet, jotka tekevät elämästä helpompaa. Olet kielletty pankki ja sinulla ei ole hyötyä pankkien tai sinun on parasta olla projekti ja tarvitsevat rahoitusta. Lähetä meille lisätietoja:
      Nämä yksityiskohdat täällä tehdä yhteydessä häneen:
      Facebook:Romero Jose Edouado
      Numero: 0685248569
      Sähköposti: [email protected]

    • tiinatonttu-

      Hyvää Pikkujoulu miittiä kaikille osallistujille :)

      • Oli hyvät pikkujoulut ja hyvää ruokaa sekä seuraa... :)


    • Hyvät pikkujoulu miitit oli jälleen..:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      790
    3. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      73
      600
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      49
      600
    5. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      589
    6. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      65
      575
    7. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      566
    8. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      25
      530
    9. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    10. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      522
    Aihe