Ensi kesänä ehdoton motoristi kohde on Imatra > 19.8.-21.8.2016 Imatranajo International Road Racing Championship osakilpailu.
Imatranajoon motskarilla
4
979
Vastaukset
- Missäs_tämä
kyseinen tapahtuma pidetään vai onko Imatralle rakennettu oikein rata. Muistoajot tiedetään mutta onkos tämä jotain muuta.
- Imatrallapatämä
Muistojenajot siinä sivussa, vanha nostalginen rata EM kisalla höystettynä 2016..kelpaa olla katselemassa.
- MZ350
MZ 350 vm 58 cc:lä ajattelin ajaa pohjat historicluokassa....
- Anonyymi
Saatana saapuu Moskovaan ei ole yksistään näytelmä. Saatana lienee majaillut Moskovassa jo tuon kirjan käsikirjoittamisesta asti 1928 tai paljon pidempään jo vuosisatoja. venäläinen Saatana asustaa myös Helsingin ja muiden kaupunkien virastoissa. He ovat joskus lainoppineita, tai vaikka vain ulosottovirkailijoita jotka ajavat ihmisiä ahdinkoon. tuollainen virkailija havaitsee asiointi jonossa Suomalaisen reserviläisen...mitä tapahtuu?
Hän alkaa kiusaamaan tätä kaikenlaisilla lainvastaisuuksilla ja tulkinnanvaraisuuksilla. Ulosottomiehellä on valtaa järjestää velkahelvatti ja velanpidennystä vaikka pilkkomalla reserviläisen velkaa pieniin osiin ja kasvattaa velan suuruutta samaan aikaan vaikka kymmenenkertaiseksi. Se luo stressiä ja resrviläinen, jonka talous on lyöty kuralle jo ennestään keksityillä laskuilla. ajamalla frima konkurssiin vaikka Venäläisten kilpailijoiden avulla ja kasvattamalla perintäkuluja jatkuvat suuremmiksi perintätoimistoissa jotka monesti ovat Venäläisten omistamia.
Näin resrvilöinen ajetaan pahaan stressiin kiusaamalla muuten häntä kaikenlaisella häirinnällä mitä mielikuvitus keksii. Lopulta hän saa raivokohtauksen ja ajautuu Taistolaiselle psykiatrille. Tällainen psykiatri Haavisto alkaa lääkitä hänelle Diabet4estä psykoosilääkkeiden pakkosyötöllä ja lopulta lääkitsee hänet reservikyvyttömäksi ja ennenaikaiseen hautaankin asti.
Tietysti vahvaa lääkitystä tarvitaan peittämään hyvähoksaisen reserviläisen äly siitä mitä hänelle tehdään ja se mitä hän ymmärtää edelläamainitsemistan asioista. Jos joutuu Eteläsuomen ja varsinkin Helsingin terveydenhuoltoon ei kannata nöistä asioista lääkärille mainita mitään. Levitä sanaa vai netissä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad1001763- 591160
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4411126- 1701043
- 58821
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän130814Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä49766- 84753
- 51708
- 57671