On niin vaikeaa valita.
Mikä olis paras joululahja vaimolle?
9
120
Vastaukset
- Tuntematontyyppikö
Sanotaan, ettei tyhmiä kysymyksiä ole. Mutta aloittajan esittämä kyllä kuuluu juuri siihen sarjaan. Mistä hemmetistä me voimme tietää mikä vaimollesi olisi parasta, ei meistä kukaan tunne häntä.
Ja jos tuollaista pitää kysyä muilta, se kertoo että sinäkään et tunne omaa vaimoasi ja hänen toiveitaan ja mieltymyksiään.- RommiKovalainen
hyvä hajuvesi, yöpaita, aamutakki marimekosta, onhan näitä
"Tuntematontyyppikö" on ihan pöljä, ei voi keksiä mitään - Kiitoseikelpaisi
"Hajuvesi, yöpaita, aamutakki" ovat ihan hyviä lahjavaihtoehtoja jos ne ovat myös aloittajan vaimon mielestä sellaisia. Jos joka lahjansaamispäivänä (Joulu, synttäri, äitienpäivä ...) saa samat jutut, niin miehelle se voi sopia ja olla yksinkertaista ja mukavaa. Naiselle ei välttämättä laisinkaan.
- TopiIkäläinennnnn
No jospa hoitaisi "jormalla" joulutarjoilun. Kelpeisko sulle "kiitoseikelpaisi"?
- ö-Öö
Matkalippu Uranukseen, menomatka. Mieti loput.
=DW= - babaloo
Itse hingun Babyliss Curl Secretiä, eli jos vaimolla ei ole ihan lyhyt tukka ja tykkää kokeilla uusia vimpaimia, tämä on hyvä. TAI lahjakortti johonkin jalka- , kynsi-, tms. hoitoon.
jos siis niinku asialliset vastaukset sallitaan. :)- Hellimöihinhingun
Totta. Kaikki hemmottelu- ja hoitojutut ovat mukavia ja hyviä. Sellaisia itsekin tahtoisin ja olen joskus saanutkin: kasvohoitoja sekä kosmetologilla että luontaistuotehoitolassa, joista saa myös monenlaisia muita hoitoja (vyöhyketerapiaa, intialaista päähierontaa, aroma- ym. hierontahoitoja, turvekylpyjä ...). Kaikki taivaallisia juttuja.
- TonttuTorvinennn
Joo, miepä hankin jalkahoidon. Kiitos "babaloo"
- Kaunistaniin
Kaunis seksikäs alusasu, koko setti sukkanauhaliiveineen, tai korsetti, laadukas tuoksu, lahjakortti kylpylään, onhan vaihtoehtoja. Tuo alusasu olisi hot.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172373
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135838- 45831
- 59797
- 42766
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44735Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164722Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130684