Otsikko kertoo kysymyksen
Oon siis 12v poika ja tosi paska yttään tumteitani
Nyt oon päätyny siihe et lähes joka päivä neula viiltää käsiä
Auttaako puukko enemmä vai onk siin vaa jptai loogisempaa
Emt:D
Mut jos joku viittis kertoo
Jos se auttaa enemmä ni saatana pia kädet iha verille
Kiitos etukäteen; )
puukko seuraavaks?
10
249
Vastaukset
- voivituntyhmä
Ei vittu viillellä! Tuntuuks se hyvältä vai? Pieniä mitättömiä haavoja. Etkö oikeesti keksi mitään yksinkertaisempaa? Kuten pyssy tai hirttoköysi?
- aloittajA03
Njääh
Se on hauskaa
Ja onha se veriki aika hypnoottist
Toisaalt löytyy meiltä asekki:D
Mut ne jäljet näkyy
Ja hyvi
- Eiviillellä
Nyhhei vittu. Ei viillellä. Ei. Eikä yllytetä toisia itsemurhaan, niin kuin nimimerkki voivituntyhmä teki. Ei.
Aloittaja, hae apua. Puhu vaikka kuraattorille, opelle tai terkkarille. Älä viiltele äläkä yritä itsemurhaa. Jooko?- aloittajA03
Iha vittu varmaa kyl
Tästähä tulee jännää
- Tiiään
Ensinnäkin yli puolilla itsemurha haluisilla on ongelma; he eivät uskalla tehdä sitä.
Toisekseen, meeppä pois huomiohuoraamasta.
Kolmanneks, jos tää on totta, ni hakeudu hoitoon ja lähe pois suomi24 sivulta. Mihin luulet sen puukon auttavan?
20 - vuotta sitten ei viiltelyä tunnettu. Sitten jossain vaiheessa tämä kyseenalainen muoti-ilmiö levisi rapakon takaa tänne Suomeenkin.- älätapaittees
Miks ees haluut tehä itselles jotain noin kamalaa?
- tälläst
Jumalauta nyt jos sä otat sen puukon ja alat viiltää sellasii syvii viiltoi nii voin sanoo et jäät siihe niin pahast koukkuu ettet pysty lopettaa nimimerkillä kokemusta on. Joten nyt ku sun haavat on viel pienii nii iha suosiol lopeta.
- aloittaja03
Totta jäin koukkuun
- Heywassup
Murhaa joku myös. Tai pari. Siihenki jää koukkuun ja verta riittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681428
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411019Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14650
- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573