SNOW WOLF M82A1 BARRETT

Eli oon vähä mietiskelly et oisko mitenkään järkeä ostaa milgearista tuollainen Snow Wolffin M82A1 Barrett
Kysyisin vähän vaa kokemuksia ettei tästä tulisi heräteostos.
3296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaveri ampu tol ja potkasi niin paljon et kaatu ja nyt sil on käsi kipsis puhkasi myös tärykalvon.

Äänestä
  • Joo mun 6v kaveri anpu gubergunin sähkö qseella nii et sen käsi lähti irti ku se ase potkas nii paljo!!!!!!! Ps oon ite 8voutias

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ali-AFani kirjoitti:

Eli oon vähä mietiskelly et oisko mitenkään järkeä ostaa milgearista tuollainen Snow Wolffin M82A1 Barrett
Kysyisin vähän vaa kokemuksia ettei tästä tulisi heräteostos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu