synkronointi ongelma

jostain syystä nexus 5 ei päivity samat kirjainmerkit kuin on läppärissäni.
sykronointi on päällä, poistin sen ohjeiden mukaan ja laitoin uudelleen päälle, silti päivitystä ei tapahdu?

mitä muuta pitäisi kokeilla?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pitää vissiin odottaa jonkinaikaa.

Äänestä
  • pari pv jo odoteltu ja kerran buutattukin

    Äänestä

  • fdsaasdhjtjutrk kirjoitti:

    pari pv jo odoteltu ja kerran buutattukin

    Poista tili Chromesta ja ota uudestaan käyttöön

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


neksusviisi kirjoitti:

jostain syystä nexus 5 ei päivity samat kirjainmerkit kuin on läppärissäni.
sykronointi on päällä, poistin sen ohjeiden mukaan ja laitoin uudelleen päälle, silti päivitystä ei tapahdu?

mitä muuta pitäisi kokeilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu