Onko kenelläkään mitään hajua simsin koodeista??? kertokaa mitä tiedätte... raha koodin tiedän jo...
KOODEJA!!! sims2
mato
121639
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mee Sipsisims:n [www.sipsisims.com] sivuille, sieltä löytyy koodeja Sims 1:een ja Sims 2:seen :)
move objects on (sillä voi esim: siirellä huonekaluja vaikka ne olisivatkin käytössä)
sitten kun kirjotat koodi laatikkoon: help
niin tulee esiin muita koodeja!
muita en muista!
mä haluun raha koodin sims 2:kkoseen kun mä en tiiä ku sä yks tiiät ni kerro mullekkin
elikkä
Kaching
sillä tulee 1000 kerrallaan ja siten on:
motherlode
ja sillä tulee 50 000 kerralla
ja jos tulee kirjoitusvirhe, eikä huijaus kenttä lähde pois niin sitten pitää kirjoittaa exit
niitä koodeja on kaks eli..... motherlone ja kaching ylempi on varmempi...
Kiitti sit vielä yks juttu mhin ne rahakoodit pistetään niiku siin ku sen sims 2:kkosen avaa perheen mihi se pistetää se rahakoodi?????
on joku koodi.
Painat Shift-Ctrl-C ja näytön yläreunaan aukeaa rivi, jolle voit kirjoittaa. Kirjoitat koodin ja painat Enter. Jos se "rivi" ei häviä koodin laiton jälkeen, kirjoita Exit ja paina Enter
Kiitti tooooooosiiiii toooosiiiiii paljon hei
boolprop testingcheatsenabled true Se kun on päällä niin painat shift nappulaa ja pidät sitä pohjassa ja painat jotain esinettä/simiä niin tulee pitkä liuta valinta nappeja. ne kaikki on englanniksi.
MIkä on shift nappula ku mul ei oo hajuakaan sori tää nolostuttaa sairaasti oon viel aika alkeellinen koneen käyttäjä heheeeeee
se on caps lockin ja controllin välissä ja vielä entterin ja controllin välis