Oon pelannu jo yhtä perhettä jonkin aikaa, mutta ei niille vaan tunnu syntyvän lasta :/ Molemmat ajattelee koko ajan tutin kuvaa, mikä mielestäni merkitsee, että ne haluis lapsen tai jotain sinne päin(?) Simeillä on hyvä mieli ja kaikkee mut silti.. *snif* Osaisko joku kertoo miten saa helpoiten vauvan simeille? En haluis adoptoida.. :)
Vauva...(Sims2)
Sarkku~
4502
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
..tietääkseni ei ole muita tapoja kuin että simit yrittävät saada vauvan" sängyssä tai lemmen lilluttimessa ja sitten ufojen sieppaus. vauva tulee kun on tullakseen eli pitää vain yrittää
Okei, mä kokeilen viel jotai.. Kiitän ja kumarran :)
eli meet rentoutuu sänkyyn, sit painat sitä toist kumppanii ja laitat sen vaihtoehdon että mene mukaan tai jtn sellast ja sit ku ne molemmat on sängyssä niin painat sitä tyyppii kumpaa käytät niin sen pääällä klikkaat ja laita se yrittäkää hankkia lasta, niin sitten yleensä tulee lapsi. mulle tuli nimittäin just kaksoset!
eli miten voi tulla kaksoset?