Ongelmia pikakuvakkeiden kanssa....

Elikkä minulla on sellainen ongelma tietokoneellani että jos koitan siirtää pikakuvakkeita niin se ei onnistu koska en voi jostakin syystä tarttua niihin kiinni... Olisiko kenelläkään vastausta ongelmaan???
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hae rautakaupasta lukkopihdit..ja muista myyjältä kysyä nimenomaan tietokoneen näytölle tarkoitettuja kun niitä erimallisia on..niillä siirto kyllä onnistuu

Äänestä
  • no hehhhe

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jonne1337 kirjoitti:

Elikkä minulla on sellainen ongelma tietokoneellani että jos koitan siirtää pikakuvakkeita niin se ei onnistu koska en voi jostakin syystä tarttua niihin kiinni... Olisiko kenelläkään vastausta ongelmaan???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu