Hei. Oon siis 16v tyttö ja etin nimenomaan tyttöjä. Suoraan sanottuna etin tyttöystävää. En kyl tajuu miks tuun tälle palstalle semmost ettii, mut aina voi kokeilla onneensa.
Eli juu, 16v tyttö täällä tosiaan. Oon luonteeltani huumorintajunen (vaik en siltä ny kuulosta lul), mukava ja luotettava. On mussa huonoiki puolii mut nii on jokases. Omistan kaks pupua, kissan, koiran ja hamsterin. Tykkään suklaasta ja tietokoneista. Niin ja asun sit Helsingis.
Susta en toivo oikeen mitään erityistä, kunhan ikäs ei oo mikää 13 tai 20 . Etin aikalail tositarkotuksella, eikä meille nuorille oikee oo mitää paikkaa mis ettii.
Niin ja jos sua vituttaa tälläi "erilaine" seuranhaku nii valitusosote on Jurvan Kunta ":)". Lähetät samal sinne kommenttis ;)
Kik on yhä se kukatkukkii
Bi/lesbotyttöjä?
Haisthome
1
158
Vastaukset
Kik: r0shan_
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä6910810Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on13410221- 237973
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1776414Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.405280- 704934
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1354235Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas133822Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1313524- 663237