oon selaillu noita keskusteluja vähän aikaa ja huomannu kuinka paljo väsynyttä porukkaa tääl on. jos joku esittää järkevän kysymyksen vaikkapa kehostaan siinä toivossa että sais järkeviä vastauksia, voikin saada pelkkää vittuilua ja pilkkaamista. mikä helvetin pakko niihin viesteihin on vastata jos ei oikeesti oo mitään asiaa?!?!? niinpä.
vituttaa taas tää tämmöönen!
juhis--89
71064
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ei siihen oikeen asiallisesti voi vastata kun 13 vuotias kyselee onko sen muna tarpeeks iso...
no mistäs vitusta sä voit tietää että viestin kirjottaja aina ees on 13v.?
eihän ne aina tuo ikäänsä ilmi siinä
Sitten on joitakin, joissa on kyse jostakin paljon vakavammasta. Jos ei voi ottaa tosissaan viestiä, ei kannata ottaa sitä riskiä että viestin kirjoittaja on tosissaan! Jos ei ole asiaa, tai epäilee provoksi, niin ei sitä tarvitse kirjoittaa! Jos viesti on jonkun idiootin pelleilyä, niin omapahan on ongelmansa ja kirjoittaja tietää kyllä sen itsekin! Lukijoillekaan sitä ei tarvitse kertoa, saavat itse arvioida ja vastata jos viitsivät!
Jos vaikka jättäisit sitten kokonaan vastaamatta? Onko juolahtanut mieleen? Varmaan aika moni jäisi mieluummin kokonaan ilman vastausta, kuin saisi vittuiluja niskaansa. Korjatkaa, jos olen väärässä.
jos provoilijoita ei kukaan ota kiinni niin he jatkavat toimintaa. jos taas he jäävät useasti kiinni he eivät enää jaksa moista ja lopettavat sen.
jos he jäävät ilman huomiota he lopettavat yleensä
*haukottelee*
onpa harvinaisen tylsä keskustelu..