_Edelleen huolimatta sensuurista suomi 24:ssä - poliisi haluaa tämän VAROITUKSEN JA PERÄÄNKUULUTUKSEN kaikelle kansalle tiedoksi!
HIV'iä sairastava transuna esiintyvä ulkomaalainen (kolumbialainen 'vain' espanjaa puhuva mies) on harrastanut seksi kymmenien suomalaismiesten kanssa (bi/ ukm ym.) ja palveluja ostaneita pyydetään ilmoittautumaan Hki/ Tre ym.!
__________________________________________________________________________
#_http://www.poliisi.fi/tietoa_poliisista/tiedotteet/1/1/seksuaalipalveluja_seka_rikosepailyja_tampereella_41939
"Seksuaalipalveluja sekä rikosepäilyjä Tampereella _ 30.11.2015
Sisä-Suomen poliisi Tampereella tutkii tapahtumakokonaisuutta, johon liittyy epäily törkeästä maksuvälinepetoksesta, vaaran aiheuttamisesta sekä parituksesta.
Poliisi otti maanantaina 23.11 Tamperelaisesta hotellista kiinni Kolumbian kansalaisen, jota epäillään törkeästä maksuvälinepetoksesta. Suomalaisen henkilön maksukortin tietojen epäillään päätyneen vääriin käsiin ja kortilla oli maksettu lennot Suomeen sekä hotelli.
Asiaa tutkittaessa on käynyt ilmi, että kiinniotettu henkilö oli tuotu Suomeen Espanjasta seksuaalipalvelujen myyntiä varten. Henkilö on kuulusteluissa ilmoittanut, että hän on HIV-positiivinen ja tältä osin hän on epäiltynä vaaran aiheuttamisesta. Hän ei ole kertonut asiakkailleen em. seikasta. Asiaa tutkittaessa on käynyt ilmi, että maassa on tällä hetkellä myös ainakin toinen henkilö myymässä seksuaalipalveluja. Poliisi ei ole vielä tavoittanut häntä.
Hän on todennäköisesti Espanjan kansalainen ja on majoittuneena jossakin hotellissa, mutta kaupunki ei ole vielä poliisin tiedossa. Asian tutkinnassa on tullut ilmi seikkoja, joiden perusteella on syytä epäillä, että kysymys on kansainvälisesti organisoituneesta parituksesta.
Kiinniotettuna ollut henkilö on sittemmin vapautettu ja hänet on määrätty matkustuskieltoon. Hän on kertonut, että hän saapui Helsinkiin 13.11. Helsingissä hän on kertomansa mukaan ottanut vastaan 20 asiakasta. Tampereelle hän siirtyi 23.11 ja ehti ennen kiinniottoa ottamaan vastaan kolme asiakasta.
Henkilö on pukeutunut naiseksi ja näyttää naiselta kasvojen ja ylävartalonsa osalta. Hän puhuu vain espanjaa.
Mikäli asiakkaat tunnistavat henkilön mainitun kuvauksen perusteella ja katsovat, että ovat mahdollisesti altistuneet tartunnalle, voivat he halutessaan ottaa yhteyttä poliisiin sähköpostilla osoitteeseen [email protected] taikka puhelimella numeroon 0295445890, mieluimmin virka-aikana.
Asiakkaina olleitten miesten lienee tarpeen käydä lääkärintarkastuksessa"
____________________________________________________________________
Poliisien sivun tiedotus HIV-transusta ostaneille
Miehet_testeihin
2
96
Vastaukset
- noinsiinäkäy
Voi ressukoita, jotka joutuvat maksamaan erikseen pelkästä seksistä.
- 5kyllikki
KAIKKI joutuvat maksamaan seksistä. Paitsi runkkarit ja raiskaajat. Kumpi olet?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 433497
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.352978Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1462842SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.702317Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411782Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.861565Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai671094- 511036
- 791024
Miten tällaista voi tapahtua
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kaksi-kuollut-liikenteessa-virroilla/9241442 Miksi tällainen on tapahtunut?39847