_Edelleen huolimatta sensuurista suomi 24:ssä - poliisi haluaa tämän VAROITUKSEN JA PERÄÄNKUULUTUKSEN kaikelle kansalle tiedoksi!
HIV'iä sairastava transuna esiintyvä ulkomaalainen (kolumbialainen 'vain' espanjaa puhuva mies) on harrastanut seksi kymmenien suomalaismiesten kanssa (bi/ ukm ym.) ja palveluja ostaneita pyydetään ilmoittautumaan Hki/ Tre ym.!
__________________________________________________________________________
#_http://www.poliisi.fi/tietoa_poliisista/tiedotteet/1/1/seksuaalipalveluja_seka_rikosepailyja_tampereella_41939
"Seksuaalipalveluja sekä rikosepäilyjä Tampereella _ 30.11.2015
Sisä-Suomen poliisi Tampereella tutkii tapahtumakokonaisuutta, johon liittyy epäily törkeästä maksuvälinepetoksesta, vaaran aiheuttamisesta sekä parituksesta.
Poliisi otti maanantaina 23.11 Tamperelaisesta hotellista kiinni Kolumbian kansalaisen, jota epäillään törkeästä maksuvälinepetoksesta. Suomalaisen henkilön maksukortin tietojen epäillään päätyneen vääriin käsiin ja kortilla oli maksettu lennot Suomeen sekä hotelli.
Asiaa tutkittaessa on käynyt ilmi, että kiinniotettu henkilö oli tuotu Suomeen Espanjasta seksuaalipalvelujen myyntiä varten. Henkilö on kuulusteluissa ilmoittanut, että hän on HIV-positiivinen ja tältä osin hän on epäiltynä vaaran aiheuttamisesta. Hän ei ole kertonut asiakkailleen em. seikasta. Asiaa tutkittaessa on käynyt ilmi, että maassa on tällä hetkellä myös ainakin toinen henkilö myymässä seksuaalipalveluja. Poliisi ei ole vielä tavoittanut häntä.
Hän on todennäköisesti Espanjan kansalainen ja on majoittuneena jossakin hotellissa, mutta kaupunki ei ole vielä poliisin tiedossa. Asian tutkinnassa on tullut ilmi seikkoja, joiden perusteella on syytä epäillä, että kysymys on kansainvälisesti organisoituneesta parituksesta.
Kiinniotettuna ollut henkilö on sittemmin vapautettu ja hänet on määrätty matkustuskieltoon. Hän on kertonut, että hän saapui Helsinkiin 13.11. Helsingissä hän on kertomansa mukaan ottanut vastaan 20 asiakasta. Tampereelle hän siirtyi 23.11 ja ehti ennen kiinniottoa ottamaan vastaan kolme asiakasta.
Henkilö on pukeutunut naiseksi ja näyttää naiselta kasvojen ja ylävartalonsa osalta. Hän puhuu vain espanjaa.
Mikäli asiakkaat tunnistavat henkilön mainitun kuvauksen perusteella ja katsovat, että ovat mahdollisesti altistuneet tartunnalle, voivat he halutessaan ottaa yhteyttä poliisiin sähköpostilla osoitteeseen [email protected] taikka puhelimella numeroon 0295445890, mieluimmin virka-aikana.
Asiakkaina olleitten miesten lienee tarpeen käydä lääkärintarkastuksessa"
____________________________________________________________________
Poliisien sivun tiedotus HIV-transusta ostaneille
Miehet_testeihin
2
62
Vastaukset
- noinsiinäkäy
Voi ressukoita, jotka joutuvat maksamaan erikseen pelkästä seksistä.
- 5kyllikki
KAIKKI joutuvat maksamaan seksistä. Paitsi runkkarit ja raiskaajat. Kumpi olet?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1321624- 381542
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa601296- 681275
Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei2021058Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?
Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi2641042- 691034
- 74945
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää16890Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta
Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps106868