Hotel Centra

Hei! Lieneekö kukaan asunut hotelli Centrassa ja
erityisesti juniorsuitessa. Miltä vaikutti?
Hyvää Uutta Vuotta!
2692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi!
Suitessa en ole asunut. Sijainti on ok, samoin hinta oli 2v sitten. Aamiainen ei ole erikoinen ja jos asut viikonloppuna pyydä huone ylemmästä kerroksesta, katu voi olla yöllä meluisa. Suite tosin varmaan on.

Äänestä
  • Kiitos kommentistasi! Suitet on todellakin ylempä-
    nä (3.kerroksessa), josta kuulemma on hienot näköalat vanhaan kaupunkiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lati kirjoitti:

Hei! Lieneekö kukaan asunut hotelli Centrassa ja
erityisesti juniorsuitessa. Miltä vaikutti?
Hyvää Uutta Vuotta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu