PELASTI HUKKUVAN SUNTISTA

30 ääliötä sivusta seurasi kun joku nuorimies tipahti SUNTIIN eikä päässyt ominavuin ylös. Onneksi paikalle sattui yksi joka ei antanut pojan hukkua ja pelasti hänet.!!
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ilmeisesti olit itsekkiin katselijoissa.

Äänestä

Entä geeniperimäsi, varmasti se on todella hyvä!?

Äänestä

Kyllä Lähi-idästä tulee myös ihana miehiä.

Äänestä

He. ne 29 oli niin lauantai-ilta kännissä ettei pystyneet tekeen mitää. ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mikäihmisiävaivaa kirjoitti:

30 ääliötä sivusta seurasi kun joku nuorimies tipahti SUNTIIN eikä päässyt ominavuin ylös. Onneksi paikalle sattui yksi joka ei antanut pojan hukkua ja pelasti hänet.!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu