Kertokaapas mitä huoja puolia tässä DCR-HC14 Sonyssä oikein on?Itse en keksi muuta kuin 10x zoom voisi olla isompi ja sormikosketusnäyttö vaatii hieman totuttelua that´s it?
Olen nimittäin aikeissa ostaa tän netistä hintaan 380egee.
Sony dcr-hc14 viat?
3
3116
Vastaukset
- Jasu
Ei siinä mitään pahempaa vikaa ole, ainoastaan hämäräkuvaus ei kovin hääviä. Esim. normaalissa huonevalossa kannattaa käyttää jotain lisävalaistusta.
- huonekuvaaja
Omat koemukset osoitaavat ,että huonekuvaus näissä kameratyypeissä on todella vaatimatonta. kameratyyppi lienee tarkoitettu jonnekkin aurinkorannoille joissa on runsaasti valoisuutta.
- jaroi9
huonekuvaaja kirjoitti:
Omat koemukset osoitaavat ,että huonekuvaus näissä kameratyypeissä on todella vaatimatonta. kameratyyppi lienee tarkoitettu jonnekkin aurinkorannoille joissa on runsaasti valoisuutta.
Sinun ei kannata kuvailla lainkaan kun et näistä asioista tiedä yhtikäs mitään!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 542768
- 612611
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p302128- 631907
- 551885
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa341597Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41935Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit111857Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.123839Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit37814