Kertokaapas mitä huoja puolia tässä DCR-HC14 Sonyssä oikein on?Itse en keksi muuta kuin 10x zoom voisi olla isompi ja sormikosketusnäyttö vaatii hieman totuttelua that´s it?
Olen nimittäin aikeissa ostaa tän netistä hintaan 380egee.
Sony dcr-hc14 viat?
3
2997
Vastaukset
- Jasu
Ei siinä mitään pahempaa vikaa ole, ainoastaan hämäräkuvaus ei kovin hääviä. Esim. normaalissa huonevalossa kannattaa käyttää jotain lisävalaistusta.
- huonekuvaaja
Omat koemukset osoitaavat ,että huonekuvaus näissä kameratyypeissä on todella vaatimatonta. kameratyyppi lienee tarkoitettu jonnekkin aurinkorannoille joissa on runsaasti valoisuutta.
- jaroi9
huonekuvaaja kirjoitti:
Omat koemukset osoitaavat ,että huonekuvaus näissä kameratyypeissä on todella vaatimatonta. kameratyyppi lienee tarkoitettu jonnekkin aurinkorannoille joissa on runsaasti valoisuutta.
Sinun ei kannata kuvailla lainkaan kun et näistä asioista tiedä yhtikäs mitään!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä422256Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi2282014- 1111548
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1441281- 1151207
PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1381114Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://261099- 741009
- 65963
- 70950