Hyvä päivä

Oli vähä paha kun koulus oli tänään ja sitte ei yhtäkkiä ollukkaan ni siistii ku tuli vittu helikopterilla pihalle ja meni syömään puuroa ni voi jumaliste että oli niinku SIISTII!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miksei hei kukaan vastaa kun puuro jäähtyy kun koulussa pitää juosta pihalla ettei saa lumipalloa koulun käytävälle ja reksillä auto leikkas kiinni.
Oli hyvä päivä.
Lumipallopuuro huomenna. Ootte kaikki ihan perseestä ku ette vastaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvänpäivänkokija kirjoitti:

Oli vähä paha kun koulus oli tänään ja sitte ei yhtäkkiä ollukkaan ni siistii ku tuli vittu helikopterilla pihalle ja meni syömään puuroa ni voi jumaliste että oli niinku SIISTII!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu