Vaaleaverikkö odotti autossa ampujaa Imatralla!

Pidän velvolisuutena ilmoittaa teille Imatralla tappamista yrittäneen ampujan tuntomerkit sekä pakoautossa odottaneesta epäillystä vaaleahiuksisesta naisesta, koska kukaan muu ei sitä ole muilla palstoilla tehnyt. Onko näitä näkynyt?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015121020813222_uu.shtml
15370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

onhan tuo uutinen luettavissa muualtakin kuin tältä palstalta, tai iltalehdestä

Äänestä
  • Haluat siis estää ampujan kiinnisaamisen!

    Äänestä

Kuka se blondi on kait nyt joku tuntee hyvännäkösen naisen? Miettikää missä oma blondinne oli ampumisen aikaan ja kyselkää alibia.

Äänestä
  • ensinnäkin,velvollisuus taitaa koskea sitä että ilmoitat POLIISILLE? ja toiseksi,näettekö miesten ajatusmaailman? toinen kirjoittaa "vaaleahiuksisen!". niin jopas se muuttuukin kauniiksi blondiksi??saisiko siihen mahutettua "uhkea"? tahi "kurvikas"?..??? hoohhoijjaakkaaa. voi pojat mitä pentuja.

    Äänestä

  • Aivan varmasti on myös uhkea kuka häneen muuten olisi kiinnittänyt huomiota.

    Äänestä

  • ottaako poskeen?

    Äänestä

aseiden luvat tulee vapauttaa. kun meillä on vakava raiskaaja ja terrori ongelma, niin suomalaiset tarvitsee aseita puolustukseen. tarve on todellinen kun rajat vuotaa yhä ja hallinto ei toimi.
Suomen väestö on suojaton !!!!!!!! terrorin alla.

Äänestä
  • Äänestä Donald Trumpia ni saattaa tulla muutosta.

    Äänestä

  • Seuraavissa vaaleissa äänestän heikki&heikki trumpettia, ne puhaltaa aina yhteen trumpettiin

    Äänestä

Eikös Heikit puhalla nahka Fagottia

Äänestä
  • sitä nimenomaan. jos sattuu vielä olemaan mokka-sellainen, ja erityisesti demari-mokka -sellainen :P

    Äänestä

No se oli se valkee hirvi

Äänestä

Turvapaikanhakijat rikastuttaa heikeiltä posket täyten

Äänestä

Onko löytynnä?

Äänestä

ampujana tietysti MANNE paska kurahousu runkkari joka ei uskalla mitään sanoa niin kuin tämä rrrrrrrrrr vikainen laaaluja MANNNE PASKA HOUSU JOKA LOIKKII PITKIN AUTOLIIKKEIDEN PUSIKOITA, saatanan PELLE

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pako_Jatkuu kirjoitti:

Pidän velvolisuutena ilmoittaa teille Imatralla tappamista yrittäneen ampujan tuntomerkit sekä pakoautossa odottaneesta epäillystä vaaleahiuksisesta naisesta, koska kukaan muu ei sitä ole muilla palstoilla tehnyt. Onko näitä näkynyt?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015121020813222_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu