Mamuille naisseuraa

Voisiko vaikka mansikklan yläasteen tyttöjä viedä noille vuoksenhovin asukkaille kotoutuskavereiksi?
1069
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mielummin halalkäsitelty jatsisika

Äänestä

Suvakit voipi viedä lapsensa, tytöt ja pojat 9-15 v. kelpaa. Hätätilanteessa suvakkiämmätkin, jollei ole sitruunan ja jokinorsun risteytyksiä; samoin jos löytyy lampaita tai muita kotieläimiä kuin sikoja.

Äänestä
  • Kyllä osaatte olla fiksuja , mutta ei kait voi muuta olettaa jos on lusikalla annettu niin ei kait voi kauhalla vaatiakkaan.

    Äänestä

Sitruuna ja jokinorsun...paras kuvaus tähän mennessä imatran naisista!

Äänestä
  • joo. jos joutuis tuohon tarjontaan tyytymään, niin välillä saattas tulla mieleen homoksi ryhtyminen. osa jäppisistäkin siedettävämmän näköisiä.

    Äänestä

Ihan tuoreena havaintona voisin sanoa, että sadoista kohtaamisista pakolaismiesten kanssa yksikään ei ole sisältänyt minkäänlaista epäasiallista käytöstä. Pelkkää asiallista ystävällisyyttä, mikä on yllättänyt itseni iloisesti.

Sen sijaan paikallisista miehistä on muutakin sanottavaa. On se kumma, miten hiprakkaiset imatralaismiehet puristelevat baarissa tuntemattomien naisten takapuolia, hivelevät selkää, kylkiä, painavat tanssilattialla omaa kroppaansa tiukasti vierasta selkää vasten, ehdottelevat yhtä ja toista... Seksuaalinen häirintä baarissa on Imatralla ihan perussettiä.

Onko ne samoja urpoja, jotka itse kännipäissään ahdistelevat naisia ja sitten kirjoittelevat tänne kaikkea paskaa pakolaisten tarpeisiin ja käytökseen liittyen?

Ja sekin sanottakoon, että itselläni on ihana mies kotona. En halua muiden miesten lähentelevän minua.

Äänestä
  • No kovin on kohteliaita jos tänäänkin tarvittiin viisi poliisiautoa rauhoittamaan tilannetta vuoksenhovissa,

    Äänestä

  • niin, pitäähän sitä matujen rauhassa sekä päivänvalossa saada valita, kenet sitten iltayöaikana raiskataan. onneksi imatran koulutoimi tarjoaa tämän mahdollisuuden, että on tämä valintamahdollisuus matuilla.

    Äänestä

Imatran koulutoimi ei ollut Hennalan tapauksen takana, mutta Lahden koulutoimi kylläkin.
Vaikka samapatuo

Se meni kyllä ohi että mitä helv... muslimeilla on tekemistä Suomalaisen kristillisen jouluperinteen kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


213213 kirjoitti:

Voisiko vaikka mansikklan yläasteen tyttöjä viedä noille vuoksenhovin asukkaille kotoutuskavereiksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu