Vuokraturva lupaa mainostaessaan vuokranantajille hyvä lupauksia, jotka eivät sitten toteudu ongelmien vastaantullessa. Vuokraturva jättää vuokranantajan yksin ongelma vuokralaisten kanssa.
Vuokraturvalla ei ole vastuuntuntoa ja sen henkilökunta pakoilee ongelmien vastaan tullessa.
Vuokraturvan toimitusjohtaja ja hallituksen puheenjohtaja ovat tavoittamattomissa.
He eivät vastaa sähköpostiin eikä puheluihin.
Vuokraturvan puhelinvaihde tietää tilanteen ja on hyvin pahoillaan johtajiensa toiminnasta.
Kun menee paikan päälle selvittämään asioita, niin vastaanottoaulan henkiöt ovat korvat luimussa, kun tietävät oikeiden vastuullisten henkilöiden olevan seinän takana pakosalla. Oikeat Vuokraturvan henkilökunta pysyy takahuoneessa piilossa eivätkä saavu selvittämään tekosiaan.
Vuokraturvan henkilökunta suorittaa vuokranantajan selän takana sopimuksia vuokralaisen kanssa aiheuttaen vahinkoa toimeksiantajalleen vuokranantajalle.
Neuvoni on Vuokranantajat hoi , pysykää kaukana yrityksestä Vuoktaturva
Vuokraturva ja asunnon välityspalvelut
vuokranantaja
0
120
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2151449- 961286
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan41088Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle171076Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9928Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86900Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.61852- 32840
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37778Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii45770