Onko kukaan saanut ajettua näitä täysin läpi ja sen radan käyttöön vapaaseen ajeluun? Itsellä on kaikki muut kullalla paitsi 5-3 - Red Bull X2010 jonka olen onnistunut saamaan vain hopealle, olen yrittänyt jo varmasti yli sata kertaa mutta en kertakaikkiaan pysty saamaan tätä kullalle >_< !!
GT6 Goodwood Festival of Speed event
3
127
Vastaukset
- guaksindolorim
Meidän mummo sai sen, mutta appelsiini putosi lattialle eikä se siitä enää toipunut. harmi.
- peace_of_cake
Meidänkin mummo sai sen vasemmalla kädellä ensi yrittämällä puolihuolimattomasti vetäisemällä 10 sekuntia nopeammalla ajalla kuin kullan raja.
- Turismo.is.dead
GTPlanetilla uutisoidaan lähes joka päivä erinäisten autopelien päivityksistä, DLC-materiaalista, uusia ratoja, uusia autoja, jne., esim. Forza, DriveClub ja Dirt Rally.
Ai niin, mitäs GT6:n on tarjolla? Ei mitään...
GT6 on ollut paha pettymys. Ok, ratoja on saatu ihan hyvin peliin mutta kun peliä mainostetaan the real driving simulator niin mitä helvettiä varten on otettu noita mielikuvitusautoja (VGT) siihen mukaan? Olisivat voineet käyttää aikansa oikeiden uusien autojen mallintamiseen ja tuoneet niitä tarjolle DLC materiaalina vaikka maksullisenakin mutta ei.
Sai olla viimeinen GT sarjan peli minkä ostan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään21418082Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903855Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu442207Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2851571Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711533Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1661456Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1451443Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1241399Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141334- 811121