mihinkä kuulun olen nais vartaloinen (mies)koen itseni naiseksi ja olen opetoimaton.olen nuoresta asti pukeutunut ja kulkenut naisena parta ei kasva.tuli vaan mieleeni kun tapasin trans sukupuolisen naisen.en saa mitään tyydytystä kulkiessani koko ajan naisena se on vaan niin lupnnollisen tumtuista.Ahdistu jos käytä edes pitkiä housuja.ja tulen akressiivoseksi.
mikä olen trans nainen vai
kaitkolmasrotu
688
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Transsukupuolinen nainen ei saa tyydytystä naisten vaatteisiin pukeutumisesta koska se on hänelle normaali luonnollinen tila 24/7.
Transvestiittikään ei välttämättä saa tyydytystä pukeutuessaan naisten vaatteisiin, mutta transvestiittinen (mies)fetisti nimenomaan hakee tyydytystä pukeutumalla naisten vaatteisiin.
Osoittaa jonkinasteista fetismiä ettet halua käyttää pitkiä housuja ja ahdistut siitä. Cis-naiset käyttää nykyisin estoitta pitkiä housuja. Naiset jotka eivät suostu käyttämään pitkiä housuja ovat erittäin vanhoja ja pelkästään hameeseen/mekkoon pukeutuvia on hyvin vähän. Jopa musliminaiset pitävät pitkän hameensa alla pitkiä housuja.
Joo, tämä on ihan selvä juttu; olet identiteetiltäsi tietenkin kenttämyyrä:
https://fi.wikipedia.org/wiki/Kenttämyyrä
Ei muuta kun rupeat tästä eteenpäin tuntemaan itsesi kenttämyyräksi ja hakeudut psykiatriseen konsultaatioon, jossa kerrot uudesta itsemäärittelystäsi ja esität vaatimuksia, että yhteiskunnan täytyy rahoittaa operaatioiden sarja, jossa kehosi muokataan kenttämyyrän kehoksi niin että se vastaa omaa kokemustasi ja itsemäärittelyäsi itsestäsi.
Nainen on vasta sitten nainen kun hän laittaa hameen päälle.varkut ynnämuut housut kuuluu miehille.Naisellinen nainen ei käytä housuja!
On todella vanhaa koulukuntaa. Tuollaiset mielipiteet on sadan vuoden takaa.
Niin ja tietenkin tiittien mielestä.
Naisellinen nainen voi käyttää housuja ja on hyvännäköinenkin, mutta mies jos yrittää olla nainen ja käyttää, ei ole.
Miten perustelet ettei esimerkiksi transnainen voi käyttää pitkiä housuja?