Kiinnostaisi tietää, millaista tulevaisuutta kortit povaavat minulle? Kertokaapa tulkitsijat.
Miltä näyttää?
4
149
Vastaukset
- Katseylöstähtiin
Palstan ''tulkitsijat'' eivät kerro sinulle mitään, koska et ole vuodattanut mitään lisätietoja tilanteestasi, sillä nämä ''tulkitsijat'' ovat arvailijoita eivätkä oikeita tulkitsijoita.
- kiliokki
Niin olen huomannut ihan samaa,eräs ennushenkilö kirjoittaa pitkiä tarinoita aina lähes samanlaisen juonenkäänteineen,ei edes pidä paikkaansa.Jos ensin vähän raottaa tietoja niin loput hän sitten arvailee ja olettaa elämää nähneenä,,,kaikt..
- 4Smile
Voi että kun oli kaunista tekstiä. KOSKAAN, en ole sanonut olevani ennustaja, niitä lahjoja ei minulla ole - eikä ole paljon muutakaan.
Mutta mikäs tässä, kaikkea hyvää jokaiselle. Pysynkin pois täältä nyt sitten ja annan kaikille tilaa hengittää.
Omat asiat on nyt siksi pahasti sekaisin, etten jaksa näin pieniin asioihin edes puuttua.
Hyvää joulua kaikille ja parempaa alkavaa vuotta! - Luenmielellänitulkintoja
4Smile kirjoitti:
Voi että kun oli kaunista tekstiä. KOSKAAN, en ole sanonut olevani ennustaja, niitä lahjoja ei minulla ole - eikä ole paljon muutakaan.
Mutta mikäs tässä, kaikkea hyvää jokaiselle. Pysynkin pois täältä nyt sitten ja annan kaikille tilaa hengittää.
Omat asiat on nyt siksi pahasti sekaisin, etten jaksa näin pieniin asioihin edes puuttua.
Hyvää joulua kaikille ja parempaa alkavaa vuotta!No voi harmi kun tuollaista tekstiä kateelliset kirjoittaa. Hyvää kaikkea Sinulle. Palataan pian!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322279Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749496Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297480Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806325SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825960Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344966HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084620Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014386Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo872060Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k791345