Missä on Marjo?
Kukatietää
26
1534
Vastaukset
- tiedänpähänvaan
Minä tiedän :)
- laita_kiikarit_pois
Älä kattele meille sisälle!
- satuntietämään
Minä !!
- ensatutietämään
Minä en.
- Olihyvä
No kertokaa.Oli hyvä aikanaan.
- eikukaankerro
Ei kukaan kerro.
- MarjonMies
Täällä minun luona tietenkin.
- Noetvarmaan
No et taatusti ole.
- Marjonpimpsa
Eilen iltasella nussittiin kunnolla.Viikonlopun mun luona hoidossa :)
- 160767
Joko löyty?
- paskaakai
Jäikö Jormaa kaivelemaan. Toki kokeneenpihan tuo nyt kuin 1990.
- Nuolinen
paskaakai kirjoitti:
Jäikö Jormaa kaivelemaan. Toki kokeneenpihan tuo nyt kuin 1990.
Nyt osu ja uppos. nykyään samanlaiset touhut veis suoraan linnaan, kulkematta lähtöruudun kautta.
- paskakeli
noo... kivijärveltä löytyy yksi
- Kikkarapää
Toholammilla
- eisama
Ei taida olla sama.
- niitäaikoja
Pantiin kunnolla aikanaan.
- onkohanvielä
Onkohan vielä yhtä hyvä? ?
- tykittäjä
Tuolla sohvan pohjallahan se vanha lahna röhnöttää het`ku laskulohi
- onkoha
Onkohan vielä yhtä hyvännäköinen?
- www.net
On kuulemma jo kolmatta kertaa raskaana Alajärvellä jollekkin maatalon isännälle joka on 30 vuotta vanhempi
- huuuhaa
Työnsin tänään ahvenen pää edellä Marjon perseeseen
- Ettäsilleeen
Vieläköhän antaisi??
- lapseensattuu
Tuskin ainakaan samalla paikkakunnalla kuin hyväksi käyttänyt pedofiili. Tosin pedofiilikin siirtynyt jo naapuri kunnan " palveluksiin"
- Viljovaa
Onks Marjoo näkyny?
- Klamydia
Missä on Marko?
- Tietäää
Kalajoella on.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.614771Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2493588Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2593295Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1123243Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie322225- 1011558
- 1681194
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA761076Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril118986Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."34931