Uusia ihmisiä elämään

tyttö92

Hei!

Olen 23v. tyttö Kuopiosta ja haluaisin tutustua uusiin ihmisiin Kuopiosta ja muualta Suomesta. Toivoisin sinun olevan 20-30-vuotias nainen. Kirjoitella voin sähköpostilla tai skypessä/facebookissa. Haluaisin myös tosi paljon ihan liveystäviäkin, joiden kanssa viettää vapaa-aikaa. Tykkäisin esim. käydä ystävän kanssa kaupungilla kiertelemässä, kahvilla, syömässä, lenkillä, leffassa ja ihan jutellen aikaa viettäen. Baarissa käyn aika harvoin, mutta joskus harvoin sinnekin olisi kiva seuraa saada.

Arkipäivät menevät töissä ollessa ja nykyisin tulee harrastettua lähinnä kuntosalia sekä olen muutamassa vapaaehtoistoiminnassa mukana. Aikaisemmin olen harrastanut pitkään ratsastusta ja tanssia. Pidän todella paljon eläimistä, mutta omia lemmikkejä minulla ei ole. Perheelläni on kissoja ja koiria, mutta en asu enää samalla paikkakunnalla, joten niitä tulee nähtyä harvemmin. Matkusteleminen niin Suomessa kuin ulkomailla on lähellä sydäntäni ja olen iloinen, että olen viime vuosina päässyt matkustelemaan ulkomailla monissa eri Euroopan kohteissa. Luonteeltani olen mukava, ystävällinen, huumorintajuinen ja luotettava.

Sinulta toivoisin vain sitä, että olisit mukava ja luotettava sekä haluaisit aidosti tutustua uuteen ihmiseen. Jos sinulla on joitain samoja mielenkiinnon kohteita mitä minulla niin se olisi kiva, mutta mikään pakko ei ole olla. Jään odottamaan viestiäsi :)

2

96

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sähköpostiosoite helpottaisi yhteydenottoa :)

    • tillinen90

      Hei! Jättäisitkö jonkin yhteystietosi, sähköpostin ehkä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      4556
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      2089
    3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      162
      1492
    4. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      48
      1472
    5. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      165
      1468
    6. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      258
      1257
    7. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      196
      1174
    8. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      203
      1112
    9. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      1037
    10. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      63
      1011
    Aihe