mun sisko ja mun paras kamu ja parhaan kamun iso veli on kadonnu sinne Thaimaahan...mä olin siellä sen aallon aikana ja multa on 3 kylkiluuta murtunut ja pää sairaan kipee...:(
miten sais selville puhelimen kautta missä ne on ellei ne oo kuollu..?
miten sais selville puhelimen kautta missä ne on ellei ne oo kuollu..?
Vastaukset 8
Vanhimmat
tiedän.mun tutun lapset o kadonnut ja tuttu itse koomas.:/ ;/
hienoa että olet itse selvinnyt...toivottavasti siskosi ja kaverisikin löytyvät!
voimia sulle anniina!
tai käy katsomassa eri lähtiestä, joita on suomi24 etusivula monta, mm. www.sukellus.fi
tuhat silmäparia voi löytää heidät paremmin kuin itse yrität, toivottavasti löytyvät hengissä
kiitos teille kaikille ihanille tyypeille kun jaksoitte vastata mun viestiin oon tosi kiitollinen...hyvää jatkoa teille sinnekkin...x)
sinulle ja muillekin turmaa koskettaneille!
Otan osaa suuresti menetykseesi. Mutta yritäpä soittaa Thaimaan suurlähetystöön ja kysellä sieltä, niin tein itsekin. Tosin asian ei saanut onnellista loppua! Mutta yritä kuitenkin, se aiinakin palkitaan jollakin tavalla ja toivon että vielä sillä parhaalla. älä anna ennakkoluulojen lannistaa. Tsemppiä oikein paljon ja yritä keskittyä myös itsesi parantamiseen!
voi sin ehkä auttaa ku aattelin et voisitko julkistaa heidän nimet niin voisin kattoo yhest listasta jos niit vaik näkyis. jos löytyy tai ei nii sit ilmottaisin sulle. mutta kokeile kestää!!