Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Perjantai-ilta

Perjantai-ilta on jo hyvän aikaa sitten pimentynyt, kun saavun kotiini rauhalliseen rivitalolähiöön työviikon jälkeen. Heitän kannettavan tietokoneeni pimeään työhuoneeseeni ja vilkaisen ikkunasta pimeää pihaa. Pihatien toisella puolella n. 15 metrin päässä naapurirakennus näyttää autiolta ja pimeältä. Vain vastapäisen asunnon olohuoneen ikkunasta kajastaa heikko valo. Ikkunassa ei ole verhoja edessä ja katselen hetken ikkunasta sisään. Huone on hiljainen ja tyhjä. Pieni pettymys valtaa mielen.

Tiedän sinun asuvan vastapäisessä asunnossa. Olet pihapiirimme todellinen kuningatar, n. 4-kymppinen uhkea rouva. Suuret rehevät rinnat ja naisellisen muodokkaat lantio ja pakarat saavat miehet kuolaamaan perääsi. Tiedostat naisellisen vetovoimasi ja olet aina pukeutunut tyylikkäästi ja uhkeita muotojasi korostaen. Ulkona liikkuessasi olet aina huolitellusti meikattu, vaikka olisit vain aamulehteä hakemassa tai viemässä roskia. Tuuheiden ja kiharoiden hiuksiesi kampaus korostaa pyöreiden kasvojesi ja täyteläisten huuliesi seksikkyyttä.

Monesti olen nauttinut ja antanut mielikuvitukseni lentää, kun olen katsellut salaa sinun aamu- ja iltatoimiasi ohuen ja läpikuultavan makuuhuoneen verhon läpi. Makuuhuoneessa on peilipöytä ja kun sen kirkas valo on päällä ja ulkona on pimeää, verho muuttuu lähes läpinäkyväksi. Varsinkin aamuisin istut pitkään pöydän ääressä ja kampaat hiuksiasi ja meikkaat. Pari päivää sitten myöhästyin töistä tärkeästä aamukokouksesta, kun olin juuri lähdössä töihin ja huomasin sinun istuvan peilipöytäsi ääressä ainoastaan alusvaatteet päälläsi ja kampaavan hiuksiasi. Tunsin kuinka erektio paisui puvun housuissani, enkä voinut enää lähteä ja jättää tuota eroottista näytelmää katsomatta.

Heitin puvun takin päältäni pöydälle ja riisuin housuni niiden viereen. Höllensin solmiota ja vedin se pääni yli samalla kun riisuin paitani. Sammutin valot asunnostani ja istuin nojatuoliin, josta oli hyvä näkymä suoraan makuuhuoneesi ikkunaan. Käteni etsiytyi kovalle ja paisuneelle elimelleni ja aloin hitaasti hyväilemään sitä samalla kun katselin sinun uhkean vartalosi siluettia läpikuultavien verhojen läpi. Suuret ja raskaat pitsisten rintaliivien peittämät rinnat heilahtelivat, kun voimakkailla vedoilla harjasit kiharaa tukkaasi. Käteni tahti kiihtyi kun nousit pöydän äärestä ja seisaaltasi viimeistelit ja pöyhit käsilläsi kampaustasi. Lopulta istahdit sängyn laidalle ja kun näin kuinka aloit pukea päällesi stay-up sukkia ojentaen ylös muodokkaan sääresi, saavutin huippuni ja tunsin kuinka kuuma sperma purkautui sormieni välistä voimakkaina ryöppyinä vatsalleni.

Nautiskellen veltostuvaa elintäni hyväillen ja katselin loppuun asti kuinka pukeuduit kokonaan ja lähdit töihin. Menin suihkuun siistimään itseni ja silloin muistin, kuinka tärkeä myyntipalaveri siksi aamuksi oli sovittu ja tajusin, etten mitenkään enää kerkiäisi sinne ajoissa.

Töissä sain sitten kuulla kunniani myöhästymisestäni ja loppuviikon sitten paiskinkin pitkiä päiviä osin käskystä ja osin yrittääkseni hyvittää mokani. Nyt on kuitenkin viikonloppu edessä ja mahdollisuus rentoutua hetkeksi. Kesä on kohta ovella ja olen aloittanut jokakeväisen loppukirin rantakuntoni viimeistelyksi. Onneksi nuorempana aktiivisesti harrastettu telinevoimistelu ja muu urheilu ovat luoneet hyvän pohjan vartalolleni, ja nykyään erilaiset pallopelit ja kuntosaliharjoittelu pitävät huolen siitä, että lihakset pysyvät kunnossa ja että ne myös näkyvät päällepäin. Joka kevät vedän läpi kuitenkin muutaman kuukauden mittaisen tehokuurin, jolla varmistan, että vartaloni on tiukassa kunnossa ja vatsa- ja muut lihakset kunnolla esillä kesän alussa.

Riisun ja ripustan pukuni peilikaappiin odottamaan maanantaita. Paita, solmio ja sukat lentävät pyykkikaappiin. Päälleni jätän vain tiukat ja joustavat bokserimalliset alushousut ja kaivan peilikaapin lattialta käsipainot esiin. Suljen peilikaapin oven, jotta voin seurata siitä harjoitusliikkeitäni ja tietenkin omaa vartaloani treenatessani.

Aloitan normaalit lämmittelyliikkeet pienillä painoilla ja katselen itseäni peilistä. Huoneen perällä olevan pöytälampun valo osuu vartalooni sivuttain ja sen heittämä varjo saa rinta- ja vatsalihakseni näyttämään upeilta. Yhtäkkiä huomaan peilin toisesta laidasta liikettä. Käännän katseeni itsestäni ja pelin kautta näen sinun kävelevän omassa olohuoneessasi. Olen tehnyt painoilla jo monta toistoa peräjälkeen, mutta näkemisesi saa uutta verta virtaamaan lihaksiini ja muuallekin. Jatkan käsipainoilla pumppaamista ja seuraan liikkeitäsi peilin kautta. Sinulla on ylläsi vaaleanpunainen satiininen kylpytakki ja pidät viinilasia kädessäsi. Arvaan sinun käyneen saunassa. Pysähdyt nostamaan lasin huulillesi ja katsot samalla ulos ikkunasta. Tunnen elimeni alkavan paisua alushousuissani, kun näen katseesi pysähtyvän ja tiedän, että olet huomannut minut. Pitkä toistosarja saa maitohapon polttelemaan käsivarsiani ja hartioitani, mutta väkisin pakotan käsipainot ylös uudelleen ja uudelleen. Lopulta en enää yksinkertaisesti pysty liikuttamaan käsiäni enää ja kumartuen lasken painot lattialle.

Suoristan selkäni ja käännän katseeni ulos ikkunasta. Käännät pääsi nopeasti pois ja suuntaat kohti huoneen perällä olevaa ovea. Käännyn taas peiliin päin ja tutkiskelen pitkän sarjan turvottamia ylävartalon lihaksiani. Ne eivät ole ainoat turvoksissa olevat kohdat. Peilistä näen kuinka paisunut elimeni pullottaa reittäni vasten tiukkojen ja ihonmyötäisten bokserieni alla. Vilkaisen peilin kautta jälleen vastapäistä ikkunaa ja näen kuinka olet astumassa ulos olohuoneesta ja sammutat huoneen valot. Huoneen nurkassa oleva TV on kuitenkin päällä ja valaisee huoneen sen verran, että näen kuinka istutkin oven suussa olevaan nojatuoliin ja asetat viinilasin edessäsi olevalle sohvapöydälle.

Et kuitenkaan katso TV:tä, vaan tuijotat suoraan ikkunasta ulos asuntoani päin. Peilikaappi on vinossa ikkunaasi nähden ja siitä on vaikea seurata tarkasti mitä teet. Huoneeni oven karmissa on rekkitanko, joka on kohtisuoraan ikkunaan päin. Kävelen sen luo tekemään leuanvetoja ja käännyn kasvot ikkunaan päin. Nopea välähdys kertoo, että sytytät savukkeen ja TV:n heikossa kajossa näen kuinka kohotat toisella kädellä viinilasin huulillesi, kokoajan minua katsellen. Alan hitaaseen tahtiin vetämään leukoja rekkitangossa ja katselen kuinka poltat savukettasi ja siemailet viiniäsi nojatuolissasi. En tiedä, tiedätkö, että olen tietoinen katseestasi, mutta et ainakaan millään tavoin reagoi katseeseeni. Toisaalta minunkin asuntoni valaistus on aika hämärä ja voi olla, ettet pysty sanomaan, minne katseeni on suuntautunut, tai ajatteletko, että olen täysin uppoutunut treenaamiseeni, enkä huomioi ulkopuolista maailmaa.

Tilanteen kiihottavuus saa minut jälleen unohtamaan käsivarsia piinaavan poltteen ja kohotan itseni ylös yhä uudelleen ja uudelleen. TV valaisee huoneesi hetken ajan kirkkaammin ja näen kuinka olet nostanut toisen jalkasi sohvapöydälle ja sivelet kylpytakin liepeen alta paljastunutta uhkeaa reittä hiljalleen viinilasin jalalla. Minulla on jo täysi erektio ja samalla kun jokainen ylöskohottautuminen tuntuu tuskana olkavarsissa niin jokainen pinnistys tuntuu voimakkaampana nautintona sykkivässä kalussani, joka pingottaa bokserien joustavaa kangasta vasten ja lopulta joudun lopettamaan leukojenvetämisen, etten laukeaisi kesken kaiken boksereihini.

Kävelen takaisin ikkunan eteen ja katselen muka muina miehinä ulos samalla kun annan lihasteni palautua seuraavaa liikesarjaa ennen. Olen varma, että muhkeasti pullottava erektioni erottuu asuntoosi asti kun venyttelen ja irrottelen lihaksiani ikkunan edessä. Katson hetken ajan suoraan vastapäiseen ikkunaan ja TV:n kajossa näen, että kylpytakkisi on nyt kokonaan auki. Suurten ja uhkeiden rintojen välinen laakso erottuu selvänä varjona TV:n heikon valon hohteessa. Sääri, joka lepää sohvapöydällä on nyt täysin paljas kylpytakin helman roikkuessa nojatuolin kaiteen päällä. Kätesi, jossa viinilasi on, lepää pyöreän reiden ulkopinnalla mutta toinen käsivarsi on sellaisessa asennossa, että tiedän toisen käden olevan jalkojesi välissä, vaikken hämärästä valosta johtuen pystykään näkemään sitä kokonaan.

Tartun jälleen käsipainoihin ja alan hitaasti nostelemaan niitä ikkunan edessä. Nyt käännyn kuitenkin suoraan sinua kohti ja kaston häpeilemättä suoraan ikkunastasi sisään. Teen liikkeet liioitellun hitaasti ja suurieleisesti. Jälleen kerran TV valaisee huoneesi kirkkaasti ja nyt näen kuinka vasen kätesi tekee hitaan rytmikästä liikettä jalkojesi välissään. Oikea käsi pitelee viinilasia ja hivelee sillä nyt suurten rintojesi uhkeita kaaria. Hetken aikaa katselemme suoraan toisiamme ja olen varma, että tiedät minun olevan täysin tietoinen itsestäsi.

Kohotat viinilasin huulillesi ja otat siitä pitkän siemauksen. Huone on jälleen vähän hämärtynyt, mutta näen kuinka vaihdat asentoa ja nostat toisen sääresi nojatuolin kaiteelle. Lasket viinikasin edessäsi olevalle pöydälle ja samalla kylpytakkisi valahtaa alas hartioiltasi. Suurten rintojen tummat nännit erottuvat selvästi TV:n kajossa ja oikea kätesi siirtyy hyväilemään noita uhkean pyöreitä meloneja samalla kun toinen kätesi jatkaa rytmikästä liikettään jalkojesi välissä.

Käsivarteni ja hartiani ovat kuin tulessa kun hypnoosinomaisesti tuijotan vastapäisestä ikkunasta näkyvää eroottista näytelmää. Hengästyneenä lasken painot käsistäni ja levähdän hetken irrottamatta katsettani sinusta. Istut nojatuolin selkänojaa vasten pää taaksepäin nojaten. Asento tarjoaa upeat rintasi ihanasti esille ja näen kuinka kätesi vaeltaa levottomasti niiden pehmeillä kaarilla. Huulesi ovat raollaan ja rintakehän liikkeet kertovat sinun hengittävän voimakkaasti. Alan jälleen tuntea voimieni palaavaan, mutta nyt unohdankin painot ja muun treenaamisen. Alan voidella itseäni vartalovoiteella. Hitaasti sivelen ylävartaloani ja voide saa ihoni kiiltämään hämärässä valossa. Katselen sinua ja voitelen rintakehäni ja hartiani hitaasti uudestaan ja uudestaan. Siirryn vatsalleni ja tiedän, että himmeä valo ja voiteen kiilto saavat tiukat ja hyvin muodostuneet vatsalihaksieni erottumaan selvästi.

Katselen sinua. Enää ei ole pienintäkään epäilystä, sinä masturboit kiihkeästi. Huulesi aukeavat ja sulkeutuvat nopeaan tahtiin. Toinen käsi hyväilee pyöreitä rintojasi ja niiden suuria nännejä. Toinen käsi hieroo jalkoväliäsi rytmikkäästi kiihtyvään tahtiin ja lantiosi tekee samassa tahdissa eteenpäin nykyttävää liikettä niin, että nojatuolin kaiteella lepäävä sääresi heiluu.

Käteni siirtyvät vatsallani alemmas ja saavuttavat lopulta tiukkojen boksereitteni vyötärönauhan. Katselen sinua ja alan hieromaan pullottavaa erektiotani boksereitten päältä voiteesta liukkailla käsilläni. Kaluni on räjähtämispisteessä ja alan lantiollani myötäillä käteni liikettä. Tartun molemmin käsin boksereitten vyötärönauhaan ja selkä suorana kumartuen vedän ne pois jalastani ikkunan edessä. Seisova kaluni haraa vastaan kun yritän vetää leveää vyötärönauhaa sen yli ja kun se lopulta antaa periksi, jäykkä elin läjähtää äänekkäästi tiukkaa vatsaani vasten.

Hetken aikaa seison ikkunan edessä kalu pystyssä sojottaen ja hivelen ylävartaloani ja haron tuuheita hiuksiani. Nostan käteni ylös niskan taakse ja poseeraan sinulle hetken. Sitten vien hitaasti toisen käteni seisovalle elimelleni ja alan hitaasti kuljettaa kättäni sen vartta pitkin edestakaisin. Katson kuinka istut nojatuolissa ja koko vartalosi nytkähtelee rytmikkäästi jalkovälissä liikkuvan kätesi tahtiin. Alan tehdä lantiollani rakastelua matkivaa liikettä ja puristan seisovaa elintäni hellästi nyrkissäni. Tunnen kuinka kihelmöinti alkaa kiihtyä ja kivekset jännittyvät. TV valaisee huoneesi jälleen kirkkaasti ja hyväilet rajusti rintojasi ja nytkytät lantiotasi kättäsi vasten. Puristan kaluani kovemmin ja kun työnnän lantiollani niin pitkälle kun pystyn kaikki räjähtää. Voimakkaat ja suuret spermasuihkut purkautuvat sormieni välistä korkealle ilmaan. Osa lentää rintakehälleni ja osa ikkunaan. TV valaisee kasvosi ja hetken aikaa katselemme toisiamme silmiin samalla kun kätemme tekevät viimeisiä hyväilyjä orgasmin herkistämillä elimillämme.

Sitten näen kuinka tartut pöydällä lojuvaan kaukosäätimeen ja hetkessä vastapäinen asunto on täysin pimeä. Odotan hetken ja toivon, että valo palaisi, mutta turhaan. Asunnon kaikki huoneet pysyvät pimeinä ja puolen tunnin odottelun jälkeen luovutan ja menen suihkuun siistimään itseni.

Seuraavana aamuna kun menen hakemaan aamulehteä postilaatikolta, törmään sinuun pihalla. Olet täydessä meikissä ja tyylikkäässä jakkupuvussa lähdössä ulkoiluttamaan koiraasi. Katseemme kohtaavat ja sanot ainoastaan 'huomenta', mutta se tapa ja ilme joka sinulla on sen sanoessasi paljastaa, että olet valmis samankaltaisiin leikkeihin vielä uudestaankin…
22151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tampereelta..? Ehkä AR? Olen nimittäin kokenut täysin saman ja kuvauksesi vastaa täysin häntä...

Äänestä
  • mähän se

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Beachchip kirjoitti:

Perjantai-ilta on jo hyvän aikaa sitten pimentynyt, kun saavun kotiini rauhalliseen rivitalolähiöön työviikon jälkeen. Heitän kannettavan tietokoneeni pimeään työhuoneeseeni ja vilkaisen ikkunasta pimeää pihaa. Pihatien toisella puolella n. 15 metrin päässä naapurirakennus näyttää autiolta ja pimeältä. Vain vastapäisen asunnon olohuoneen ikkunasta kajastaa heikko valo. Ikkunassa ei ole verhoja edessä ja katselen hetken ikkunasta sisään. Huone on hiljainen ja tyhjä. Pieni pettymys valtaa mielen.

Tiedän sinun asuvan vastapäisessä asunnossa. Olet pihapiirimme todellinen kuningatar, n. 4-kymppinen uhkea rouva. Suuret rehevät rinnat ja naisellisen muodokkaat lantio ja pakarat saavat miehet kuolaamaan perääsi. Tiedostat naisellisen vetovoimasi ja olet aina pukeutunut tyylikkäästi ja uhkeita muotojasi korostaen. Ulkona liikkuessasi olet aina huolitellusti meikattu, vaikka olisit vain aamulehteä hakemassa tai viemässä roskia. Tuuheiden ja kiharoiden hiuksiesi kampaus korostaa pyöreiden kasvojesi ja täyteläisten huuliesi seksikkyyttä.

Monesti olen nauttinut ja antanut mielikuvitukseni lentää, kun olen katsellut salaa sinun aamu- ja iltatoimiasi ohuen ja läpikuultavan makuuhuoneen verhon läpi. Makuuhuoneessa on peilipöytä ja kun sen kirkas valo on päällä ja ulkona on pimeää, verho muuttuu lähes läpinäkyväksi. Varsinkin aamuisin istut pitkään pöydän ääressä ja kampaat hiuksiasi ja meikkaat. Pari päivää sitten myöhästyin töistä tärkeästä aamukokouksesta, kun olin juuri lähdössä töihin ja huomasin sinun istuvan peilipöytäsi ääressä ainoastaan alusvaatteet päälläsi ja kampaavan hiuksiasi. Tunsin kuinka erektio paisui puvun housuissani, enkä voinut enää lähteä ja jättää tuota eroottista näytelmää katsomatta.

Heitin puvun takin päältäni pöydälle ja riisuin housuni niiden viereen. Höllensin solmiota ja vedin se pääni yli samalla kun riisuin paitani. Sammutin valot asunnostani ja istuin nojatuoliin, josta oli hyvä näkymä suoraan makuuhuoneesi ikkunaan. Käteni etsiytyi kovalle ja paisuneelle elimelleni ja aloin hitaasti hyväilemään sitä samalla kun katselin sinun uhkean vartalosi siluettia läpikuultavien verhojen läpi. Suuret ja raskaat pitsisten rintaliivien peittämät rinnat heilahtelivat, kun voimakkailla vedoilla harjasit kiharaa tukkaasi. Käteni tahti kiihtyi kun nousit pöydän äärestä ja seisaaltasi viimeistelit ja pöyhit käsilläsi kampaustasi. Lopulta istahdit sängyn laidalle ja kun näin kuinka aloit pukea päällesi stay-up sukkia ojentaen ylös muodokkaan sääresi, saavutin huippuni ja tunsin kuinka kuuma sperma purkautui sormieni välistä voimakkaina ryöppyinä vatsalleni.

Nautiskellen veltostuvaa elintäni hyväillen ja katselin loppuun asti kuinka pukeuduit kokonaan ja lähdit töihin. Menin suihkuun siistimään itseni ja silloin muistin, kuinka tärkeä myyntipalaveri siksi aamuksi oli sovittu ja tajusin, etten mitenkään enää kerkiäisi sinne ajoissa.

Töissä sain sitten kuulla kunniani myöhästymisestäni ja loppuviikon sitten paiskinkin pitkiä päiviä osin käskystä ja osin yrittääkseni hyvittää mokani. Nyt on kuitenkin viikonloppu edessä ja mahdollisuus rentoutua hetkeksi. Kesä on kohta ovella ja olen aloittanut jokakeväisen loppukirin rantakuntoni viimeistelyksi. Onneksi nuorempana aktiivisesti harrastettu telinevoimistelu ja muu urheilu ovat luoneet hyvän pohjan vartalolleni, ja nykyään erilaiset pallopelit ja kuntosaliharjoittelu pitävät huolen siitä, että lihakset pysyvät kunnossa ja että ne myös näkyvät päällepäin. Joka kevät vedän läpi kuitenkin muutaman kuukauden mittaisen tehokuurin, jolla varmistan, että vartaloni on tiukassa kunnossa ja vatsa- ja muut lihakset kunnolla esillä kesän alussa.

Riisun ja ripustan pukuni peilikaappiin odottamaan maanantaita. Paita, solmio ja sukat lentävät pyykkikaappiin. Päälleni jätän vain tiukat ja joustavat bokserimalliset alushousut ja kaivan peilikaapin lattialta käsipainot esiin. Suljen peilikaapin oven, jotta voin seurata siitä harjoitusliikkeitäni ja tietenkin omaa vartaloani treenatessani.

Aloitan normaalit lämmittelyliikkeet pienillä painoilla ja katselen itseäni peilistä. Huoneen perällä olevan pöytälampun valo osuu vartalooni sivuttain ja sen heittämä varjo saa rinta- ja vatsalihakseni näyttämään upeilta. Yhtäkkiä huomaan peilin toisesta laidasta liikettä. Käännän katseeni itsestäni ja pelin kautta näen sinun kävelevän omassa olohuoneessasi. Olen tehnyt painoilla jo monta toistoa peräjälkeen, mutta näkemisesi saa uutta verta virtaamaan lihaksiini ja muuallekin. Jatkan käsipainoilla pumppaamista ja seuraan liikkeitäsi peilin kautta. Sinulla on ylläsi vaaleanpunainen satiininen kylpytakki ja pidät viinilasia kädessäsi. Arvaan sinun käyneen saunassa. Pysähdyt nostamaan lasin huulillesi ja katsot samalla ulos ikkunasta. Tunnen elimeni alkavan paisua alushousuissani, kun näen katseesi pysähtyvän ja tiedän, että olet huomannut minut. Pitkä toistosarja saa maitohapon polttelemaan käsivarsiani ja hartioitani, mutta väkisin pakotan käsipainot ylös uudelleen ja uudelleen. Lopulta en enää yksinkertaisesti pysty liikuttamaan käsiäni enää ja kumartuen lasken painot lattialle.

Suoristan selkäni ja käännän katseeni ulos ikkunasta. Käännät pääsi nopeasti pois ja suuntaat kohti huoneen perällä olevaa ovea. Käännyn taas peiliin päin ja tutkiskelen pitkän sarjan turvottamia ylävartalon lihaksiani. Ne eivät ole ainoat turvoksissa olevat kohdat. Peilistä näen kuinka paisunut elimeni pullottaa reittäni vasten tiukkojen ja ihonmyötäisten bokserieni alla. Vilkaisen peilin kautta jälleen vastapäistä ikkunaa ja näen kuinka olet astumassa ulos olohuoneesta ja sammutat huoneen valot. Huoneen nurkassa oleva TV on kuitenkin päällä ja valaisee huoneen sen verran, että näen kuinka istutkin oven suussa olevaan nojatuoliin ja asetat viinilasin edessäsi olevalle sohvapöydälle.

Et kuitenkaan katso TV:tä, vaan tuijotat suoraan ikkunasta ulos asuntoani päin. Peilikaappi on vinossa ikkunaasi nähden ja siitä on vaikea seurata tarkasti mitä teet. Huoneeni oven karmissa on rekkitanko, joka on kohtisuoraan ikkunaan päin. Kävelen sen luo tekemään leuanvetoja ja käännyn kasvot ikkunaan päin. Nopea välähdys kertoo, että sytytät savukkeen ja TV:n heikossa kajossa näen kuinka kohotat toisella kädellä viinilasin huulillesi, kokoajan minua katsellen. Alan hitaaseen tahtiin vetämään leukoja rekkitangossa ja katselen kuinka poltat savukettasi ja siemailet viiniäsi nojatuolissasi. En tiedä, tiedätkö, että olen tietoinen katseestasi, mutta et ainakaan millään tavoin reagoi katseeseeni. Toisaalta minunkin asuntoni valaistus on aika hämärä ja voi olla, ettet pysty sanomaan, minne katseeni on suuntautunut, tai ajatteletko, että olen täysin uppoutunut treenaamiseeni, enkä huomioi ulkopuolista maailmaa.

Tilanteen kiihottavuus saa minut jälleen unohtamaan käsivarsia piinaavan poltteen ja kohotan itseni ylös yhä uudelleen ja uudelleen. TV valaisee huoneesi hetken ajan kirkkaammin ja näen kuinka olet nostanut toisen jalkasi sohvapöydälle ja sivelet kylpytakin liepeen alta paljastunutta uhkeaa reittä hiljalleen viinilasin jalalla. Minulla on jo täysi erektio ja samalla kun jokainen ylöskohottautuminen tuntuu tuskana olkavarsissa niin jokainen pinnistys tuntuu voimakkaampana nautintona sykkivässä kalussani, joka pingottaa bokserien joustavaa kangasta vasten ja lopulta joudun lopettamaan leukojenvetämisen, etten laukeaisi kesken kaiken boksereihini.

Kävelen takaisin ikkunan eteen ja katselen muka muina miehinä ulos samalla kun annan lihasteni palautua seuraavaa liikesarjaa ennen. Olen varma, että muhkeasti pullottava erektioni erottuu asuntoosi asti kun venyttelen ja irrottelen lihaksiani ikkunan edessä. Katson hetken ajan suoraan vastapäiseen ikkunaan ja TV:n kajossa näen, että kylpytakkisi on nyt kokonaan auki. Suurten ja uhkeiden rintojen välinen laakso erottuu selvänä varjona TV:n heikon valon hohteessa. Sääri, joka lepää sohvapöydällä on nyt täysin paljas kylpytakin helman roikkuessa nojatuolin kaiteen päällä. Kätesi, jossa viinilasi on, lepää pyöreän reiden ulkopinnalla mutta toinen käsivarsi on sellaisessa asennossa, että tiedän toisen käden olevan jalkojesi välissä, vaikken hämärästä valosta johtuen pystykään näkemään sitä kokonaan.

Tartun jälleen käsipainoihin ja alan hitaasti nostelemaan niitä ikkunan edessä. Nyt käännyn kuitenkin suoraan sinua kohti ja kaston häpeilemättä suoraan ikkunastasi sisään. Teen liikkeet liioitellun hitaasti ja suurieleisesti. Jälleen kerran TV valaisee huoneesi kirkkaasti ja nyt näen kuinka vasen kätesi tekee hitaan rytmikästä liikettä jalkojesi välissään. Oikea käsi pitelee viinilasia ja hivelee sillä nyt suurten rintojesi uhkeita kaaria. Hetken aikaa katselemme suoraan toisiamme ja olen varma, että tiedät minun olevan täysin tietoinen itsestäsi.

Kohotat viinilasin huulillesi ja otat siitä pitkän siemauksen. Huone on jälleen vähän hämärtynyt, mutta näen kuinka vaihdat asentoa ja nostat toisen sääresi nojatuolin kaiteelle. Lasket viinikasin edessäsi olevalle pöydälle ja samalla kylpytakkisi valahtaa alas hartioiltasi. Suurten rintojen tummat nännit erottuvat selvästi TV:n kajossa ja oikea kätesi siirtyy hyväilemään noita uhkean pyöreitä meloneja samalla kun toinen kätesi jatkaa rytmikästä liikettään jalkojesi välissä.

Käsivarteni ja hartiani ovat kuin tulessa kun hypnoosinomaisesti tuijotan vastapäisestä ikkunasta näkyvää eroottista näytelmää. Hengästyneenä lasken painot käsistäni ja levähdän hetken irrottamatta katsettani sinusta. Istut nojatuolin selkänojaa vasten pää taaksepäin nojaten. Asento tarjoaa upeat rintasi ihanasti esille ja näen kuinka kätesi vaeltaa levottomasti niiden pehmeillä kaarilla. Huulesi ovat raollaan ja rintakehän liikkeet kertovat sinun hengittävän voimakkaasti. Alan jälleen tuntea voimieni palaavaan, mutta nyt unohdankin painot ja muun treenaamisen. Alan voidella itseäni vartalovoiteella. Hitaasti sivelen ylävartaloani ja voide saa ihoni kiiltämään hämärässä valossa. Katselen sinua ja voitelen rintakehäni ja hartiani hitaasti uudestaan ja uudestaan. Siirryn vatsalleni ja tiedän, että himmeä valo ja voiteen kiilto saavat tiukat ja hyvin muodostuneet vatsalihaksieni erottumaan selvästi.

Katselen sinua. Enää ei ole pienintäkään epäilystä, sinä masturboit kiihkeästi. Huulesi aukeavat ja sulkeutuvat nopeaan tahtiin. Toinen käsi hyväilee pyöreitä rintojasi ja niiden suuria nännejä. Toinen käsi hieroo jalkoväliäsi rytmikkäästi kiihtyvään tahtiin ja lantiosi tekee samassa tahdissa eteenpäin nykyttävää liikettä niin, että nojatuolin kaiteella lepäävä sääresi heiluu.

Käteni siirtyvät vatsallani alemmas ja saavuttavat lopulta tiukkojen boksereitteni vyötärönauhan. Katselen sinua ja alan hieromaan pullottavaa erektiotani boksereitten päältä voiteesta liukkailla käsilläni. Kaluni on räjähtämispisteessä ja alan lantiollani myötäillä käteni liikettä. Tartun molemmin käsin boksereitten vyötärönauhaan ja selkä suorana kumartuen vedän ne pois jalastani ikkunan edessä. Seisova kaluni haraa vastaan kun yritän vetää leveää vyötärönauhaa sen yli ja kun se lopulta antaa periksi, jäykkä elin läjähtää äänekkäästi tiukkaa vatsaani vasten.

Hetken aikaa seison ikkunan edessä kalu pystyssä sojottaen ja hivelen ylävartaloani ja haron tuuheita hiuksiani. Nostan käteni ylös niskan taakse ja poseeraan sinulle hetken. Sitten vien hitaasti toisen käteni seisovalle elimelleni ja alan hitaasti kuljettaa kättäni sen vartta pitkin edestakaisin. Katson kuinka istut nojatuolissa ja koko vartalosi nytkähtelee rytmikkäästi jalkovälissä liikkuvan kätesi tahtiin. Alan tehdä lantiollani rakastelua matkivaa liikettä ja puristan seisovaa elintäni hellästi nyrkissäni. Tunnen kuinka kihelmöinti alkaa kiihtyä ja kivekset jännittyvät. TV valaisee huoneesi jälleen kirkkaasti ja hyväilet rajusti rintojasi ja nytkytät lantiotasi kättäsi vasten. Puristan kaluani kovemmin ja kun työnnän lantiollani niin pitkälle kun pystyn kaikki räjähtää. Voimakkaat ja suuret spermasuihkut purkautuvat sormieni välistä korkealle ilmaan. Osa lentää rintakehälleni ja osa ikkunaan. TV valaisee kasvosi ja hetken aikaa katselemme toisiamme silmiin samalla kun kätemme tekevät viimeisiä hyväilyjä orgasmin herkistämillä elimillämme.

Sitten näen kuinka tartut pöydällä lojuvaan kaukosäätimeen ja hetkessä vastapäinen asunto on täysin pimeä. Odotan hetken ja toivon, että valo palaisi, mutta turhaan. Asunnon kaikki huoneet pysyvät pimeinä ja puolen tunnin odottelun jälkeen luovutan ja menen suihkuun siistimään itseni.

Seuraavana aamuna kun menen hakemaan aamulehteä postilaatikolta, törmään sinuun pihalla. Olet täydessä meikissä ja tyylikkäässä jakkupuvussa lähdössä ulkoiluttamaan koiraasi. Katseemme kohtaavat ja sanot ainoastaan 'huomenta', mutta se tapa ja ilme joka sinulla on sen sanoessasi paljastaa, että olet valmis samankaltaisiin leikkeihin vielä uudestaankin…

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu