Yksinäisille rouvas henkilöille hyvin varustettu bukki,Joulu iloa
Joulubukki darjolla
9
229
Vastaukset
- rouvalempeä
Yhteystieto ois kova niin saisi yhteyden
- KiimaPerseinenMature
Anna Osoite niin tilaan sut koko illaks.
- ejuud
Tilaus kirja täynnä.Ensi vuonna uudestaan Hyvää Joulua
- vähäisoja
jos jä i kutinaa rouville niin tokmannilla on suippoja juttuja nurkalla vielä ainakin 80 kappaletta, jos et usko niin aja ohi ja katso
- RÖlliltä
Aloittajahan se kutinasta kärsii , satiaiset pesivät jo partaan . Kyläkunnan Naiset ovat tottuneet siistimpään sutinaan .
- Tavadaan
Kyllä täytyy hieman valaista Joutsan vähäälyisiä.Olen tasokas Bukki siisti ehjät hampaat en juo enkä polta.Parrassa ei ole satiaisia.Sukupuolitaudit on minulle tuntamattomia.Ja ilmoitus oli fiksuille naisille.Ei karvaperse homoille.Täällä Korvatunturilla kyllä tiedetään.Ensi vuonna laitan uuden ilmoituksen sähkö postin kera.Rouville hyvää tulevaa vuotta.
- ullakollasuhisee
Ihan oikeasti !!!! Et sinä mitään laita ensijouluna .
- kjhnss
Laitan laitan uskokaa Pukkiin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2212926Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1732556Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1071189Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321102- 681048
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831045Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2791002Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka338989Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20929Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22788