Naisnäkökulmaa erektiohäiriöistä ja viagrasta

Rohkelikka

Kumppanillani on ollut erektiohäiriöitä ja hän on kärsinyt ja pettynyt, kun kunnon erektiota ei ole tullut eikä yhdyntä ole onnistunut. Hän on elänyt epävarmuudessa ja miettinyt kuinka kehtaisi mennä lääkärille.
Asiasta puhuminen on tuntunut ylitsepääsemättömän vaikealta.

Päätin ratkaista asian. Tilasin viagra 50 mg (=sildenafil)-nappeja netin kautta osoitteesta tuube(ät)suomi24.fi ja asia oli sillä hoidettu.
Tabletit toimii. Miehellä tulee kestävä erektio ja voimme rakastella pitkään. Lääkkeen vaikutus kestää useamman tunnin. Mies oli tosi iloinen, kun järjestin tällaisen yllärin hänelle ja mä tietty iloitsin mukana, kun olin hyötyjä siinä kuin hänkin.

Että asiassa ei ole sen kummallisempia mysteerejä. Hävetä ei tarvitse, senkun laitoin meiliä, tein tilisiirron nettipankissa ja tabletit tuli suomalaisessa apteekin alkuperäispakkauksessa (huomaamattomasti pakattuna) suoraan postilaatikkoon. Kun kerran konstit on keksitty niitä pitää käyttää. Naisen ei tarvitse katsoa vierestä kun mies empii ja epäröi.

12

357

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hjorddu

      Miehelläsi voi olla ongelmia eturauhasessa, verenkierrossa ja monessa muussakin asiassa. Urologin olisi selvittänyt nämä asiat helposti. Nyt esität valelääkäriä. Niille käy aina huonosti. Voi käydä potilaillakin. Olet toimittanut toiselle verisuonia laajentavaa lääkettä. Vastaatko seurauksista?

      • Tressikintekee

        höpön lopoo,, ei se aina mikään eturauhasvaiva ole.


    • tuubeätjneonhuijari

      Jahas, tuube keksi sitten kirjoittaa tällaisen mainoksen. Muka rouva tilannut miehelleen viagraa, ja höpönlöpön. Uskokoon, ketä huvittaa.

      • kuuma-mimmi

        paljonkohan maksais per kappale? ukkoa ei saa lääkäriin vaikka köysissä veisin.


      • asdfghjkr
        kuuma-mimmi kirjoitti:

        paljonkohan maksais per kappale? ukkoa ei saa lääkäriin vaikka köysissä veisin.

        Kallista lystiä. Apteekista saat samaa tavaraa 12tbl paketin noin vitosella.....


      • kuuma-mimmi

        ainahan pyytää voi, tyhmä on joka maksaa monikertaisesti.


      • dffggfgg
        kuuma-mimmi kirjoitti:

        ainahan pyytää voi, tyhmä on joka maksaa monikertaisesti.

        Hyvinhän nuo kauppansa tekevät tälläkin hinnalla.


    • rvanaru

      Mekaniikka vastaan kemia! Peräsuolen syöpäleikkauksen valmistelun säteilytyksen oheisilmiönä mieheni eturauhanen sai osansa säteilytyksestä ja sen seurauksena erektio heikkeni.
      Viagrasta oli keskustelua mutta kokeilin siittimen ja kivesten nyörittämistä. Toimii emmekä ole vakavissamme enää keskustelleet mistään kemia-avusteisesta keinosta.

      • Bonell

        Älähän hirtä miehesi kullia hengettömäksi.


    • Aboriginaali
    • gfgfgfgfgfgf

      Onko mainonta laillista tällä palstalla?

      • hjjkk

        Tarjoatko pyllyäsi kaikkien käyttöön?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      525
      2514
    2. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      51
      2207
    3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      203
      2158
    4. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      10
      1463
    5. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      219
      1450
    6. Kiantama kartelli

      Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip
      Suomussalmi
      49
      1343
    7. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

      Ja selvitetään nämä tunteet?
      Ikävä
      97
      1318
    8. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      62
      1131
    9. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      91
      1096
    10. Unohdettu parannuksen kaste

      Kuinka kauan kestää helluntailaisten kastekoulutus ja onko se tosiaan parannuksenkaste koulutusta ?
      Kaste
      693
      1035
    Aihe