League of legends

Moro! oon 14v jätkä Hesasta ja mua on alkanu vähän v*tutta kun pelaan tota lolia bronze 5 ja mun kaikki kaverit dissaa mua sen takii, et olisko kellään mitään protippejä urgot mainille? kun haluisin näyttää noille mun dia/plat kamuille kaapinpaikan.
271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Urgot vitun mainille.. pysy siellä bronze V minne kuulutkin

Äänestä

Kannattaa hankkia opettaja ja kattoa guideja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Lolpro kirjoitti:

Moro! oon 14v jätkä Hesasta ja mua on alkanu vähän v*tutta kun pelaan tota lolia bronze 5 ja mun kaikki kaverit dissaa mua sen takii, et olisko kellään mitään protippejä urgot mainille? kun haluisin näyttää noille mun dia/plat kamuille kaapinpaikan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu