Oon kohta 17vuotias tyttö(160cm ja 46kg) Mulla on vatsalihakset jotka näkyy sillon hyvin kun jännitän niitä, mutta normaalisti istuessa tai muuten mulla on aika paljon ylimääräistä läskiä vatsassa:/ Onko kellään hyviä neuvoja millä sais vähän pois?
Laihduttaminen
Jooomoimä
1
838
Vastaukset
- rumasana
mä en käytä sana läski kuin ruoassa.
poikapuoleinen
toi on vähän tuo paino
mä en sano että ihminen olisi ruma keholtaan tai muutenkaan
enkä ajattele ulkonäön perusteella ihmistä kiinnostavaksi
on ihoa isommat lihakset täyttää paremmin joku toinen jatkaa tästä
no voi sanoa olen ex-bodailija harrastuksena ja mulla on siellä täällä voisi luulla läskiä mutta taitaa olla nahkaa
laihtunut kymmeniä kiloja
laiha ei kelpaa hyvällä kokemuksella voin sanoa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841719Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721595Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2881363Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701299- 57905
- 48881
- 66874
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40851Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838