Oon kohta 17vuotias tyttö(160cm ja 46kg) Mulla on vatsalihakset jotka näkyy sillon hyvin kun jännitän niitä, mutta normaalisti istuessa tai muuten mulla on aika paljon ylimääräistä läskiä vatsassa:/ Onko kellään hyviä neuvoja millä sais vähän pois?
Laihduttaminen
Jooomoimä
1
1042
Vastaukset
- rumasana
mä en käytä sana läski kuin ruoassa.
poikapuoleinen
toi on vähän tuo paino
mä en sano että ihminen olisi ruma keholtaan tai muutenkaan
enkä ajattele ulkonäön perusteella ihmistä kiinnostavaksi
on ihoa isommat lihakset täyttää paremmin joku toinen jatkaa tästä
no voi sanoa olen ex-bodailija harrastuksena ja mulla on siellä täällä voisi luulla läskiä mutta taitaa olla nahkaa
laihtunut kymmeniä kiloja
laiha ei kelpaa hyvällä kokemuksella voin sanoa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk525416Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit5863470SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842919Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2662709"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961810Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6571730Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851424Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141291Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re191187Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183917