samarin phuketissa

en ole löytänyt thaimaasta , mikä olisi vastaavaa?
5269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

syö vähemmän, se auttaa

Äänestä

Aloe vera -juomaa puoli kupillista. Saa myös valmiiksi pullotettuna limsahyllystä.

Äänestä
  • OTIN, Jesus kun pyrstö ryskää, Aloe Hong Tong

    Äänestä

Eno/Ino. 7-kaupasta

1Äänestä

Mene pfarmasiaan - vai mikä se oli - se on apteekki. Siellä löytyy asiantuntemusta. Niitä on joka kadulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helpotustaoloon kirjoitti:

en ole löytänyt thaimaasta , mikä olisi vastaavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu