Lyhyt frenulum + voide?

Käväsin näyttämässä lyhyttä frenulumiani urologille, jonka jälkeen määräsi jonkinlaista voidetta? Protonic 0.1%... Mulla isot epäilykset että mitä tämä voide muka pidentää frenulumiani. Onko kenelläkään kokemuksia tästä?
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Korjaan, protopic 0,1%

Äänestä

Hakkaat tattia vaan oikein kunnolla, niin kyllä se venyy. Kuvittele että se on sulle velkaa eikä aio maksaa takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Misseee kirjoitti:

Käväsin näyttämässä lyhyttä frenulumiani urologille, jonka jälkeen määräsi jonkinlaista voidetta? Protonic 0.1%... Mulla isot epäilykset että mitä tämä voide muka pidentää frenulumiani. Onko kenelläkään kokemuksia tästä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu