Salaatit omalta ikkunalta ilman multaa

Löysin hyvän uuden harrastuksen googlesta tuolta sivulta:
indiegogo.com
josta hakusanalla hae
supragarden
(sain vinkin naapurilta) Helppo tapa kasvattaa terveellisesti ilmaankin raikastavia
kasveja (hyöty että koriste) sisällä ja laajentaa ajan kanssa.
Suosittelen on suomalainen idea!
1229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kiitti vinkistä!
Ei vain tuo enklannin kieli oo vahvimpia. Onko joku suomalainen versio tai vastaavanlainen juttu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihersormi kirjoitti:

Löysin hyvän uuden harrastuksen googlesta tuolta sivulta:
indiegogo.com
josta hakusanalla hae
supragarden
(sain vinkin naapurilta) Helppo tapa kasvattaa terveellisesti ilmaankin raikastavia
kasveja (hyöty että koriste) sisällä ja laajentaa ajan kanssa.
Suosittelen on suomalainen idea!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu