mitä mieltä ootte mun mitasta?

Mielipidettä TYTÖT?! Onko semmone 14cm penis liian pieni? Terveisin 14 vuotias poika
8136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

no mikäs siinä. kyl tolla jo kohtuullisen nautinnon saa.

Äänestä

Tärkeämpää on se millaisessa pojassa penis on kiinni.

Äänestä

ihan normaali ;)

Äänestä

Hyvä on ja saisko kuvaa kikkiin siitä? ;))

Äänestä
  • Joo mikä sun kik on?

    Äänestä

Mun kik on juuso_horniboi jos sitä kuvaa halusit

Äänestä

Norm ton ikäiselle :3

Äänestä

Kyl kelpaa tytöille. :3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


14vee kirjoitti:

Mielipidettä TYTÖT?! Onko semmone 14cm penis liian pieni? Terveisin 14 vuotias poika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu